Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

yok henuz erken diye gebelik testi yapmadim yapsam mi ki
diğer topikte bi arkadaş 9 gün önceden başlamış yapmaya. hayalet çizgi vardı. şimdi de 2-3 günü var galiba çok net çıkıyor artık. seninde bugün 4 yada 5 günün kaldı. bi dene istersen

oglen yemeginde gidip alirim bir tane ama erken gebelik testi mi yoksa normal testmi almaliyim adet gecikmesi olmadi sonucta

oglen yemeginde gidip alirim bir tane ama erken gebelik testi mi yoksa normal testmi almaliyim adet gecikmesi olmadi sonucta
normal test al tatlımm. erken gebelik testleri foss çıkıyor. yarın ilk idrarınla yaparsın. elinde ovu testi testi varsa bugünde yap dünküyle kıyaslarız koyulaşma var mı diye

elimde hic test yok sin kalmisti bitsin diye yapmistim cift cizgi olunca sasirdim yeniden yunurtlama oluyo sandim sonra bu siteyi bulunca oyle olmadigini ogrendim :)

IMG_20150325_095410-1.jpg

Bunlarda sabahki sonuçlar anlamadim . Gebelik tek çizgi oovulasyon hala cift
canım ovu testi çift koyu olup gebelik testi negatif çıkan çookk kişi var. ama bence kesin hamilesin :anneadayı:

yada hiç testlerle falan uğraşma direk kan testi ver. ben olsam öyle yapardım:KK37::KK37:

Dün akşam iki tane ovulasyon testi yaptım ikinci çizgi belirdi. reglime 5 gün var.. yumurtlamamda 16 martta oldu oysaki.. yeniden mi yumurtluyorum :) :KK30::KK30:

evde bıraktım hiç aklıma gelmedi yanıma almak :KK43: 5 gün var bat a test alsam çıkarmı? hoş 7 gün varken predictör ultra erken hassas test bomboştu
canım erken gebelik testlerine güvenme varsada yok çıkarabiliyor, olmasada var çıkartabiliyor. bence bugün al yarın ilk idrarınla yaparsın canım

canım erken gebelik testlerine güvenme varsada yok çıkarabiliyor, olmasada var çıkartabiliyor. bence bugün al yarın ilk idrarınla yaparsın canım

teşekkür ederim ilgin için.. yarın sabah hamileyim diye yazıcam sana :) inşallah amin

arkadaslar mrb. benim gecen ay adetim bir hafta one geldi. normalde 28 gunde bir oluyorken gecen ay 22. gunde adet oldum. hatta ilk defa denedigimiz icin anlam veremedim ve ustune goruyorum sandim. sonra adete cevirdi. ayrica normalde adetim 7 gun surerken bu sefer 8 gun surdu. o yuzden ovulasyon gunumle ilgili kafam karisti. telefondaki takvimim 12.gunumu yumurtlama diye gosterdi. ben de 9. gun itibariyle tesrti uygulamaya basladim. 12. ve 13. gunlerde t c ye epey yakin bir renk oldu. ama hic tamamen ayni renk olmadi. bu arada 10. / 11. gunlerde akintim basladi. 12. 13. ve hatta 14. gunun sabahi hafif kasik agrim oldu. ben sonrasinda test daha da koyulasacak derken 14. aksami test siliklesmeye basladi. biz o gunleri hep degerlendirdik, 2 gunde bir iliskiye girdik. takvim eski adetlerimi ve son adetimi de dikkate alarak ortalama bir deger cikardi ve 25. gunde bir adet oluyormusum gibi hesapladi. 4 nisan gibi bat gorunuyor. gecen ay 14. ve 15. gunler t epey koyuydu. ama bu ay oyle olmadi. ama fiziksel olarak yumurtlama belirtileri yasadim. simdi belki yumurtlama olmamistir, gec yumurtlarim diye her gun aksam test yapiyorum. ama ikinci cizgi birinci kadar koyu cikmiyor. yumurta kivamindaki akintim bugun yine cogaldi. sizce yumurtladim mi arkadaslar? teste bakmasam belirtilerle yumurtladim ama test hic gecen aydaki gibi koyu olmadi. yine akintim niye basladi acaba. son iliskimiz pztesi oldu buarada

Arkadaşlar merhaba ben 3gün önce ilk çift çizgiyi gördüm ilişkiye girdik ama 3.gün hala çift çizgi çıkıyor 3günde hamile kaldgmı göstermez herhalde:KK43:

X