Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar tekrar Merhaba yaptığım ovulasyon testini atsam yorumlar misiniz ? Bakabilir misiniz?

gunaydi arkadaslar benim.tup bebek transferin bugun 5 gunu ilk.gunu saymassak bugun evde vardi diye ovulasyon testi yapti iki cizgi cikti acaba hamile olabilirmiyim dogruluk payi varmi

Bayanlarr. Yardimmmmmm. Dun ovulasyon testi ile yumurtladigimi ogrendim. Pko teshisi yeni koyulmustu Allah var hic de inanmak
İstemedim. Yumurtladigimida hissettim testte onayladi. Benil sorum. Bugun t cizgisi c cizgisinden daha koyuu. Normalde c nin daha koyu olmasi lazim :/ kafam cok karisik.

En koyu olan bugün yaptım 3 gündür yaptıklarım bunlar öncekiler zaten daha açıktı. Bugün çalıssak mi

tamam işte süperrr canımm. bugün çatlar demekki. bugünü ve yarını iyi değerlendirin

Eki Görüntüle 1466948 En koyu olan bugün yaptım 3 gündür yaptıklarım bunlar öncekiler zaten daha açıktı. Bugün çalıssak mi
canım çok net değil resimler ama koyulukları aynı duyuyor iki çizgininde. bugünü ve yarını iyi değerlendirin. yumurta çatladığında içeride askerler onu bekliyor olsun

Çok güzel o zaman testin. Bugün ve yarını değerlendir canım.
Eki Görüntüle 1466948 En koyu olan bugün yaptım 3 gündür yaptıklarım bunlar öncekiler zaten daha açıktı. Bugün çalıssak mi
En sağdaki bugünse, bugün ve yarını değerlendirin

Tamam canım inş tutar bu ay çok stres yaptım valla benimkiylede kavgaliyim dünden beri nolcak bilmiorum

Kızlar geçen ay ovulasyon testi kullanarak hamile kalmıştım şimdi malesef düşük yapıyorum.en kısa zamanda yine başlıyacagım

canımm çok silik 2. çizgi çıkmış. silik 2. çizgiler negatif sayılıyor. ama sen yapmaya devam et. gün geçtikçe koyulaşırsa hamişsin denebilir.
Hanımlar mrhb yanlış yere yazdıysam kusura bakmayın bende yenı uyeyım ve aynı durumdayım benım reglımde 4 gun gectı ve ovulasyon testlerı hala pozıtıf oncekılere nazaran daha açık renk ama barız bellı nedır bu sımdı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…