Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Merhaba kızlar aranıza yeni katılıyorum ilk gebeliği mi eylül ayında ovulasyon testi ile Ogrenmistim ama malesef düşükle sonuclanmisti. .

Bat tarihim 22 Mart bugün ovulasyon testi yaptım yine ve 2. Çizgi birincidende köyü çıktı hemen belli oldu .. hastahaneye gidip hemen betahcg yaptirttim kan sonucum o.1o0 çıktı. . Adetime 6 gün var kanda çıkmasi için erkenmi açaba yoksa yinemi yumurtluyorum. . Başına böyle bişey gelen varmı ?

22 martsa batın 6 martta yumurtlama olması lazım 10 gün geçmiş daha üzerinden. Tekrar yumurtlama oluyor olabilir. Sen yine de bugünleri değerlendir canım.

Bende bundan korkuyorum iste ov. Testinde böyle cikiyr ama acaba gebelik testinde ne cikacak pufff

Yumurtlama günü 7 veya 8 gibi gorunuyr 20si oluyr galiba.

Yada 21 22 ay bilmiyorm kafam allak bullak oldu neyse bekleyelm olumlu veya olumsuz gorcz bakalm..
14 gün eklersen 21 ya da 22 si yapıyor. Daha 5 gün varmış canım. Çok erken olur o zaman gebelik testi için. En erken 2 gün kala 19 ya da 20 si gibi yap testi. Varsa da gebelik şu anda testte çıkmaz. Gereksiz yere üzmüş olursun kendini canım

Benim testilerimede yorum yaparmisiniz ? Bugün 27. Günüm 4 günüm kaldı bata.Bu şekilde hamile oldugunu öğrenen oldu mu acaba ?

Eklentiler

• image.jpg
    181,3 KB · Görüntüleme: 220
Evet canm en iyisi öyle yapaym. Teşekkürler

22 martsa batın 6 martta yumurtlama olması lazım 10 gün geçmiş daha üzerinden. Tekrar yumurtlama oluyor olabilir. Sen yine de bugünleri değerlendir canım.

Hayır cnm 8 Mart yumurtlama oldu 22 Mart adet tarihim 30 günde bir oluyorum 6 gün var adete kanda 10 günden önce yükseliyor mus hcg .. Yarın yine test yapıcam eğer 2. Çizgi siliklesmisse yine yumurtluyorum sanırım eğer ikiside yine aynı çıkarsa gebelik olabilir bakalım gorucez

Hayırlısı olsun canım, kan ve gebelik testlerini mümkün olduğu kadar regle yakın yapmaya çalış.

Bende bundan korkuyorum iste ov. Testinde böyle cikiyr ama acaba gebelik testinde ne cikacak pufff

Korkma cnm adet günün nezaman adet gününe kadar hergün tekrarla ovulasyon testini ben ilk hamile kaldığım zaman hergün iki çizgi çıkıyordu inşallah ikimizde hamileyizdir. . 10 günden önce kanda betahcg belli olmuyormus

Benim testilerimede yorum yaparmisiniz ? Bugün 27. Günüm 4 günüm kaldı bata.Bu şekilde hamile oldugunu öğrenen oldu mu acaba ?

Merhaba cnm.bende eylül ayında ovulasyon testi ile ogrenmistim fakat benim testlerim de ikiside aynı koyulukta ydi. .iinşallh adet gününe kadar ikiside koyulasir

Hayırlısı olsun canım, kan ve gebelik testlerini mümkün olduğu kadar regle yakın yapmaya çalış.

Sağol cnm. Bende öyle düşünüyorum ama ilki düşük olduğu için ne kadar erken ogrrnirsek ona göre tedbir alırız diye düşündük. .
akintim var ve idrarimin rengi koyu oldu baya inşallah hamileyim dir uzun zamandır bu bebeği bekliyoruz

3 gündür böyle iste gittikçe koyulasiyr. Insallah hamisizdr

Benim idrarimda cok koyu bi kac gündür. Gebelikle alakası olabilir mi ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…