Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

20.Gunden once cift cizgiyi gormusmuydun
12. gunde gormustum gecen ay , bu ay 12 . gunde 11 e gore koyuydu ama tam esıt degıllerdı ıkı aksam cok sey yıyıp ıcmıstık ona ve mıdgemı usututtum tam o gun ona bagladım esıt olmamalarını ama yumurtlamamısta olabılırım. oyle olsa ama 12. gun de sılık olurdu 11. gune gore koyulasmazdı dıye dusundum bılmıyorum yanı[/QUOTE]
Bence iki gun daha ayni saatte yap siliklesirse gec yumurlamis olabilrsin

Bence iki gun daha ayni saatte yap siliklesirse gec yumurlamis olabilrsin[/QUOTE]
yapcam sabah ama tabı bugun calısmakta gerekıyor .yarında net cıkarsa ne demek olabılır yumurtlamadımmı yoksa hamıle mıyım

Bence iki gun daha ayni saatte yap siliklesirse gec yumurlamis olabilrsin
yapcam sabah ama tabı bugun calısmakta gerekıyor .yarında net cıkarsa ne demek olabılır yumurtlamadımmı yoksa hamıle mıyım[/QUOTE]
Yada bu ay 2 kere yumurtlaman olmus olabilir siliklesmezse bilemiyorum canim ama bi kac yerde okumustum ovulasyondan sonra devamli pozitif goren hamileler oldugunu insallah gonlunce olsun canim

yapcam sabah ama tabı bugun calısmakta gerekıyor .yarında net cıkarsa ne demek olabılır yumurtlamadımmı yoksa hamıle mıyım
Yada bu ay 2 kere yumurtlaman olmus olabilir siliklesmezse bilemiyorum canim ama bi kac yerde okumustum ovulasyondan sonra devamli pozitif goren hamileler oldugunu insallah gonlunce olsun canim[/QUOTE]
bız yumurtlama testını hamıle bı arkadasa denettık cıft cızgı cıktı, hamılelık durumunuda gosterıyor zaten bu konunun acılma amacıda o tabıkı, hayırlısı artık ya sabah yapcam tekrar, yumurtlama varsa da denemeye devam.

20.Gunden once cift cizgiyi gormusmuydun[/QUOTE]
Canim olabilir adetlerin duzensiz v
benim yumurtlama 23. Gun olmustu adet gunun duzensizse yumurtluyo olabilirsin

BAT'a 5 gün kaldı. Yarın akşam ovulasyon testi yapacağım, bakalım umut veren bir şeyler olacak mı...

Gunaydin arkadashlaR, bu testler, silik cizgiler falan derken hepimiz kafayi yemek uzereyiz:), bilgisi olan arkadashlar lutfen beni aydinlatin. Bazal isi kac olmali Eger hamile kalmishsak? tshklr. PS: benim adetten 3 gun geciyor, testler silik (hayalet cizgi,cooook zayif), gogusler dolu ve bazal isi bu sabah olctugumde 37. Kac olmali hamile kalinca?

20.Gunden once cift cizgiyi gormusmuydun
Canim olabilir adetlerin duzensiz v

benim yumurtlama 23. Gun olmustu adet gunun duzensizse yumurtluyo olabilirsin[/QUOTE]
adetlerım duzenlıdır, ama sabah yaptım yumurtlama testını dunkune gore hafıf sılıklesmıs yumurtlamam kaymıs bır hafta demekki, gecen hafta mıgdemı usutmustum ondan mı sarkmıstır bılemedım. dun koyu cızgıydı ama degerlendırmedık malesef, bugun ve yarını degerlendırsek umarım olur.

Kızlar bat yarin bugun ki ovu testim boyle tam koyu degil ama dune ve onceki gunlere nazaran koyulasma var ne dersiniz umit olabilirmi

Eklentiler

• 20150309_183504.jpg
    66,4 KB · Görüntüleme: 186
Bunlarda 23-24-25-26 yani bugunun fotolari fikriniz nedir

Eklentiler

• 20150309_191630~3.jpg
    64,6 KB · Görüntüleme: 207
Bunlarda 23-24-25-26 yani bugunun fotolari fikriniz nedir
Kızlar bat yarin bugun ki ovu testim boyle tam koyu degil ama dune ve onceki gunlere nazaran koyulasma var ne dersiniz umit olabilirmi
Yanlis foto eklemisim sanirim bugunku ovu

Eklentiler

• 20150309_192648.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 189
Evet yapmistim 1 haftadir t cizgisi c den daha koydu
Adete kaç gün kala ovu testin çift çıkıyordu peki Yani hamileyken. T c den koyu mu olmali. Ovulasyon gününü testle mi bildin. Hayırlı olsun bu arada tebrikler

Sonucum pozitif cok mutluyom.herkese nasip olsun bu mutluluk :)
Sırf senin durumunu merak ettiğim için bu başlığa tıkladım ve pozitif sonuç elde ettiğini okudum çooook sevindim. Rabbim sağ salim kavuşmayı nasip etsin yavruna. Darısı bize inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…