Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

valla geçen ay benimki bundanda koyuydu ama hasta oldum......Bu ay dayanamayıp yine yaptım ve yine koyu çıktı ...Bugün adet günüm Az önce bi erken gebelik testi yaptım negatif.....Bu ovü testi çoğu kişiyi yanlıttı.....bel bağlamayın kesinlikle derim

Teşekkür ederim canm evet pek umudum yok

Rica ederim canım ama ümit etmeden olmaz bence bizim yanlışımız şu,yada benim yanlışım Yeteri kadar tevekkül etmiyorum sanki....Rabbim zaten ruh yaratmak istedikten sonra deyip gönlümü fetah tutamıyorum sanki adetim gecikmeden öğrenmek istiyorum...Buda beni heray geriyor varsa zaten vardır....Halbuki zaten o istemeden yaprak dahi kımıldamıyor.....Ama işte insanoğlu aciz.....BUNDAN SONRA SÜREKLI NE ZAMAN AKLIMA GELSE şu duayı tekrar edicem sende et......TEVEKKELTÜ ALALLAH LAHAVLE VELA KUVVETE ILLA BILLAH....yoksa sıyıracam kafayı

Ya millet bu gebelik için yaptğmz ovu testlerini ilk idrarla mı yapıyorsunuz??? Lütfen cvppp sayfalarca yazı var ama bununla ilgili bilgi yok

Hayır sabah idrarına gerek yok sadece ovü testi yapmadan 2 saat önce fazla sıvı tüketme yeter..Zaten ovü testinin içindeki prospektüste yazıyor bu.....

Evet haklisin.tesekkur ederm.Bugun uc gun oldu adetim geceli adet gunumde kan testim negatif di. hamilelik test yapayim dedim bozuk cikti.hastayim gidip yenisini alacak halim yok. NApcam bekliycem mecbur

Bekle bakalım canım belki geç döllenme olmuştur deyip yine umutla beklemek geliyo elimizden gönlünü ferah tut....

[QUOTEpost: 39500711, member: 659948"]Merhaba arkadaşlar fotoğrafa bakar mısınız? 14. gün eşit gibiydi 15 ve 16 da açıldı bende yumurtlama oldu diye 17 sinde yapmamıştım 18 inde tekrar yaptım koyulaşmış tekrar sizce bu ne demek oluyor?[/QUOTE]
Canim senin sonuc ne oldu ayni durum bana oldu

Kızlar öncelikle merhaba adet tarihim geçti gebelik testlerim negatif ama ovulasyon böyle hamile olabilir miyim?

Eklentiler

• DSCF8900.JPG
    61,9 KB · Görüntüleme: 250
arkadaşlar mrb ben esımle bır hatadır korunmasız sekılde ilişkiye giriyoruz aşırı derecede adet gıbı sancılarım var ve akıntım var ayrıca adetımede daha 13 gun var sızdede aynı durumları yasayan oldumu ben daha once ılıskıye gırerken hıc boyle bır agrılar yasamamıstım neden boylekı

Kızlar öncelikle merhaba adet tarihim geçti gebelik testlerim negatif ama ovulasyon böyle hamile olabilir miyim?
Bende ayni durumdayim.adet gunumdeyim ovulasyon ciftcizgi hatta t cizgisi daha koyu ama hamilelik testim negatif.bir bilgisi olan cevaplarsa seviniriz

Bende ayni durumdayim.adet gunumdeyim ovulasyon ciftcizgi hatta t cizgisi daha koyu ama hamilelik testim negatif.bir bilgisi olan cevaplarsa seviniriz
Ben bugün de olmadım ve son ovulasyon testimi yaptım aynıydı. Yarın kanda gebelik testi için sağlık ocağına gideceğim. Sende olmadıysan git istersen. 08:30'da alıyorlarmış.

Sonucunu bekliyorum bende ayni durumdayim.hamilelik testi yaptinmi hic
Yaptım hemde çok. Sadece ve sadece yeri belli oluyor ama pembe değil. Bekledikçe belirginleşiyor hayalet çizgi gibi eşim onun çıkması gereken çizginin yeri olduğunu söylüyor ve hiç koyulaşmıyor.

Yaptım hemde çok. Sadece ve sadece yeri belli oluyor ama pembe değil. Bekledikçe belirginleşiyor hayalet çizgi gibi eşim onun çıkması gereken çizginin yeri olduğunu söylüyor ve hiç koyulaşmıyor.
Bende hic cikmadi .gerci ovulasyonum bat tan 10 gun once oldu yani gec oldu.hayirlisi yarin guzel haberler aliriz insallah

Aşağıdaki erken gebelik testi. Üsteki normal test.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…