Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

inşallah çıkar canım yaa Rabbim hayırlısıyla nasip etsin bu güzel duyguları yaşamayı. Dua ediyorum :)
bakılım yarın adet günüm senin kaç günün kaldı ve ben ilk aydan çok yorum bu test işlerinden kendimi hiç birşeye veremiyorum sürekli aklımda

bakılım yarın adet günüm senin kaç günün kaldı ve ben ilk aydan çok yorum bu test işlerinden kendimi hiç birşeye veremiyorum sürekli aklımda

Benim 4 gunum var canim gece test yaptım sabaha karşı sonra beklemeden uyudum. sonra da mide bulantısıyla uyandım ve teste baktığımda gölge gibi çok çok silik bir çizgi gördüm. Belki de hepsi psikolojik bilemiyorum. hamilelikte mide bulantısını nasıl tarif edersin canım sen benden tecrübelisin. Benim böyle çok hafif sanki boğazımda bişey varmış gibi sinsi bir bulantım var :))

canım bence bekledik den sonra çıkan pozitif geçersiz çünkü ben bu gün adet oldum çok hafif başladı adetim... mide bulantısına gelince ben çok aşırı bulantı yaşamadım hamile olduğumu daha çok ayyaklarımın üşümesi ve sık idrara çıkmadan anlamıştım sabahları hafif bulantım olurdu ama daha çok mide ekşimesi gibiydi

Belki de ustune gormedir canim yaa. Bi bak bakalim normal adet gibi mi? Dedigin gibi bence de sonradan cikan cizgiye guvenmemek lazim ben de umidimi kestim iyice. Rabbim hayirlisini versin hakkimizda.

Ya kızlar 12 gündür ovulasyon test yapıyorum yumurta çatlamasını yakalamak adına hala tık yok 27 şubat adet günüm normal mi yaa niye bende çift çizgi olmadı kafam çok karışık (

Mrb kizlar bu ay ovulasyon testi kullandim bende21subat batim bugun ovulasyon testi yaptim ama tek cizgi cikti sanirim hsmile olanlar cift cizgiyi gorerek ogrenmisler hamile olduklarini bendede malum tek cizgi cikti gebelik yokmu demek oluyo tek cizgi acaba

Ya kızlar 12 gündür ovulasyon test yapıyorum yumurta çatlamasını yakalamak adına hala tık yok 27 şubat adet günüm normal mi yaa niye bende çift çizgi olmadı kafam çok karışık (
Sıvı tüketimine dikkat etmiş miydin test yapmadan önce?

Belki de ustune gormedir canim yaa. Bi bak bakalim normal adet gibi mi? Dedigin gibi bence de sonradan cikan cizgiye guvenmemek lazim ben de umidimi kestim iyice. Rabbim hayirlisini versin hakkimizda.
Âmin canım yok canım ya adet ağrısı be biliyorum kendimi çok kaptırdım oysa ki yumurtlama günümde birliktelik olmamıştı yinede kaptırdım kendimi işte bakalım artık benim Ümitler bi daha ki aya sen inşaallah hamilesindir

Senin olumsuz olunca ben de ümitsizliğe düştüm canım zaten yaptığım testler de hep negatif. daha 3 gün var ama ben çok sabırsız bi insanım hemen çıkmalı yoksa ben önüme bakmalıyım :)

Senin olumsuz olunca ben de ümitsizliğe düştüm canım zaten yaptığım testler de hep negatif. daha 3 gün var ama ben çok sabırsız bi insanım hemen çıkmalı yoksa ben önüme bakmalıyım :)
ben şuan önüme bakıyorum artık kasım annesi olamıcam inşallah aralık ananesi olmak nasip olur bakalım adetim dün başladı adet sonrasında ovulasyon testi yapmayı bile düşünmüyorum çok geriyorum kendimi test manyağı oldım bu ay böyle deneyeyim bi sonraki ay denerim olmazsa eğer diyorum

Nasip canım moralini bozma hiç. Ben de senin gibiyim ya bu ay da hamile değilsem burda yazılanları bile okumayı düşünmüyorum. çünkü gerçekten aklım fikrim kayıyor hep bunu düşünüyorum. evde eşimin dediklerini bile duymuyorum kaç kez oldu. bi dahaki ay daha az kascam ve adetim gecikmeden de test yapmıcam :)

Aynennnnn bende valla deli ettim kendimi testlerle ya incir kürü içtim eşime keçi boynuzu sıyırdım yani bu ay......ama olmadıysa bırakıyorum akışına herşeyiiiii

Aynennnnn bende valla deli ettim kendimi testlerle ya incir kürü içtim eşime keçi boynuzu sıyırdım yani bu ay......ama olmadıysa bırakıyorum akışına herşeyiiiii
En doğrusu bu aslında beklenti içine girip kendimizi kastıkcs olacağı varsada olmuyor ben bunu anladım demiştim ya ayda iki kere ilişkiye girdim ne ayağımı diktim ne test yaptım hamile kaldım

Kesinlikle test yapmamak aslında ben bu ay çok fazla kaptırdım kendi mi dinlenmeye alıyorum Mart Ayında başka işlerle meşgul olmadan bebiş olmuyor anlamış oldum

Kesinlikle test yapmamak aslında ben bu ay çok fazla kaptırdım kendi mi dinlenmeye alıyorum Mart Ayında başka işlerle meşgul olmadan bebiş olmuyor anlamış oldum
Evet canim kesinlikle oyalanmak lazim ya bu kadar kafa yormak bizi de yoruyor. Olcagi varsa da olmuyor sanki ne biliyim

Evet canim kesinlikle oyalanmak lazim ya bu kadar kafa yormak bizi de yoruyor. Olcagi varsa da olmuyor sanki ne biliyim
Birileriyle mutlaka Konuşmak istiyorsun sırf bu yüzden burdayız ama dertleşelim derken de takıntı haline geliyor yarım kalan boyamalarım var onları tamamlıcam okunması gereken kitaplar

Dikkat ettim canim en az 3 saat sivi almadim lavaboya gitmedim ne bileyim iste yaptim bAzi günleer 3 kere yaptim yok cizgi hep silikti bi kere cok hafif belirdi o da koyulasmadi
Ya o hafif dediğin günde yumurtladın. Ya da geç veya erken yumurtlama durumu var bu ay. Çalışmayı bırakmayın canım. Adetin kaçıncı günü teste başladın?

Arkadaşlar yarın bat bu sabah ilk idrarla yaptigim ovulasyon testi bu iki cizgi var umutlanmalimiyim ki acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…