Ovulasyon testiyle ilk denemede hamile kalanlar var mı?

littlekaju

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2024
143
41
30
Ovulasyon testiyle ilk denemede hamile kalanlar var mı? Varsa sürecinizi paylaşır mısınız 🌻 ben bu ay ovulasyonda 2 Eylül de pik gördüm. 2/3 ü değerlendirdik öncesinde de 28 ağustosu değerlendirmiştik. Açıkçası bu şekilde sadece yumurtlama gününde ilişki yaşayıp ilk ayda pozitif gören var mı çok merak ediyorum. Bu ay içerisinde diğer günleri değerlendirme şansımız olmadı

Ovulasyon testiyle ilk denemede hamile kalanlar var mı? Varsa sürecinizi paylaşır mısınız 🌻 ben bu ay ovulasyonda 2 Eylül de pik gördüm. 2/3 ü değerlendirdik öncesinde de 28 ağustosu değerlendirmiştik. Açıkçası bu şekilde sadece yumurtlama gününde ilişki yaşayıp ilk ayda pozitif gören var mı çok merak ediyorum. Bu ay içerisinde diğer günleri değerlendirme şansımız olmadı
Ben ilk denemede pozitif oldu ayın 29 haziran adet günüm 10 temmuz yumurtlama 13 çatlama 19 düşük beta, ile pozitif

Evet ediyo yumurtlama öncesi 4 5 günü yumurtlama günlerini çatlamayı ve çatlamadan birgün sonrayı değerlendirmiştik bide ilişki sonrası hemen ayağa kalkmadım ayaklarımı yarım saat yukarı diktim
Sağlıkla kucağınıza alın inşallah 💕 ben sadece 2 gün yumurtlama gününü değerlendirebildim ondan merak içindeyim baya 🥲 bir günde yumurtlama öncesi değerlendirebildim umarım şansım vardır. Kaç gün sonrasında öğrendiniz

Sağlıkla kucağınıza alın inşallah 💕 ben sadece 2 gün yumurtlama gününü değerlendirebildim ondan merak içindeyim baya 🥲 bir günde yumurtlama öncesi değerlendirebildim umarım şansım vardır. Kaç gün sonrasında öğrendiniz
Çatlamadan 6 7 gün sonra kanda çok düşük bi değerle çıkmıştı Rabbim isteyen herkese nasip etsin sprem vücutta 72 saate kadar kalıcı bişey eğer Rabbim nasip etmişşse allahın izniyle olmazları oldurur içini ferah tut ben o ay yumırtlama felan takip ettim birde ilkti ama kafaya takmadım çok olmazsa felan kafasındaydım sonuçta ilk olduğu için çok inanmamıştım

Çatlamadan 6 7 gün sonra kanda çok düşük bi değerle çıkmıştı Rabbim isteyen herkese nasip etsin sprem vücutta 72 saate kadar kalıcı bişey eğer Rabbim nasip etmişşse allahın izniyle olmazları oldurur içini ferah tut ben o ay yumırtlama felan takip ettim birde ilkti ama kafaya takmadım çok olmazsa felan kafasındaydım sonuçta ilk olduğu için çok inanmamıştım
Çok teşekkür ederim. Eşim dün bir ameliyata girdi Hidrosel için spermlerinde hiçbir sorun yoktu sadece rahatsız ettiği için girdi ve ne yazık ki enfeksiyon vs oluştu bundan kaynaklı zaten istesek bile uzun süre denemeyeceğiz belki bir mucize olur diye umut ediyorum 🥹

Benim regle 3 gün kaldı bugün yaptığım test negatif kasıklarımda çok yoğun ağrı var.. siz ilk kanda öğrenmiştiniz, peki idrar testinde ne zaman çıkmıştı sizde

Kanda öğrendim zaman çıkmadı o gün eve gelip yapmıştım test 2 sonra falan erken gebelik testinde öğrendim
Ben 3 gün kala kan testi verdim negatif 1.2 çıktı. Siz ne zaman test verdiğinizde negatif çıkmıştı. Benim içinde hala umut var mı ? Bugün yarın adet olmam kazım. Doktor negatif diyimcr çok ağladım

Çatlamadan 6 7 gün sonra kanda çok düşük bi değerle çıkmıştı Rabbim isteyen herkese nasip etsin sprem vücutta 72 saate kadar kalıcı bişey eğer Rabbim nasip etmişşse allahın izniyle olmazları oldurur içini ferah tut ben o ay yumırtlama felan takip ettim birde ilkti ama kafaya takmadım çok olmazsa felan kafasındaydım sonuçta ilk olduğu için çok
20240918_182820.jpg

Ben ilk denemede pozitif oldu ayın 29 haziran adet günüm 10 temmuz yumurtlama 13 çatlama 19 düşük beta, ile pozitif
Sizce pik mi ? Değerlendirme nasıl olmalı ilk defa yapiyorum

X