Ovülasyon testiyle hamileliğini öğrenenler. Testlerimi yorumlar mısınız?

Bizim de 10 ay olacak 4 ay önce kimyasal gebelik geçirdim daha tık yok. Ben aşırı takıntılı bir insanım birde o yüzden sürekli kafama takıyorum ondan olmuyor büyük ihtimalle çünkü kimyasal geçirdiğim ay hiç aklımda yoktu bir baktım hamileyim ama dediğim gibi kimyasal oldu. Eşimde de bende de sıkıntı yok şükür bekliyoruz bizde Rabbimden gelecek müjdeyi.
Bende kimyasal gebelik geçirdim 9 ay oldu tık yok 😃 benimde kafamda sürekli bu var ama elimde değil işte engel olamıyorum düşünmeye çok iyi anlıyorum seni de

Marhabalar hanımlar. Bat 14 mart gebelikten şüphelenip hcg testi yaptım 2 gün önce negatifti. Burda övü testiyle hamile kaldıklarını öğrenenleri görünce ben de yapayım dedim dün innovita marka ovü testimi yaptım iki çizgi de bayağı koyu çıktı ama bozuk olabileceğini düşünüp bugün iki farklı ovü testiyle yaptım ( biri innovita diğeri bir gebenin günlüğü) ve innovita düne göre daha koyu çıktı bir gebenin günlüğü ise yumurtlama döneminde göstermediği kadar koyulukta çıktı. Testlerimi ekliyorum yorumlarsanız çok sevinirim.🙏🏻
Merhaba hamile misiniz acaba benim de innovita ovulasyon pik çıktı

Eklentiler

• Screenshot_2024-03-13-02-42-16-523_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-03-13-02-42-16-523_com.miui.gallery.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 112
Adet belirtin falan var mı canım dündü demi senin bat
Daha adet olmadım canım dediğim gibi ikinci kez yumurtlama oldu ondan 25 martta falan olurum sanırım. Ama göğüslerim çok şiş o da adet belirtisi muhtemelen. Senin?

Daha adet olmadım canım dediğim gibi ikinci kez yumurtlama oldu ondan 25 martta falan olurum sanırım. Ama göğüslerim çok şiş o da adet belirtisi muhtemelen. Senin?
Ayy gecikti belki de olmazsın adet yaa bende daha olmadım adet benim de yumurtlama geç olmuştu aynı adet belirtileri var bi kaç gündür bende de.
Yumurtlama geç olunca adet gecikiyo mu

Ayy gecikti belki de olmazsın adet yaa bende daha olmadım adet benim de yumurtlama geç olmuştu aynı adet belirtileri var bi kaç gündür bende de.
Yumurtlama geç olunca adet gecikiyo mu
inşallah yaa hamileyizdir de ondan gelmiyordur ama adet her zaman yumurtlamadan sonra 14. Gün olur o yüzden geç yumurtladığımız için geç adet olabiliriz.

inşallah yaa hamileyizdir de ondan gelmiyordur ama adet her zaman yumurtlamadan sonra 14. Gün olur o yüzden geç yumurtladığımız için geç adet olabiliriz.
Merhaba benımkını de yorumlarmısınız ?

7 Mart pik 8 silik ve 9 Mart pik gördüm sonra silik devam ettti ve bugün 15 Mart pik gorduklerımden çok çok daha koyu oldu . Diğerleri eşit iken su an t c yi geçmiş durum da yarında bakacağım ama erken gebelık testı yaptım negatif ilişkinin 8. Günü adetime 12 gün var

Eklentiler

• IMG_4610.jpeg
    IMG_4610.jpeg
    129,4 KB · Görüntüleme: 95
Boş yere heveslendim desene. Umarım yanılırızda ikimizde birbirimize güzel haber veririz yaa şu mübarek günlerde 🤲

7 Mart pik 8 silik ve 9 Mart pik gördüm sonra silik devam ettti ve bugün 15 Mart pik gorduklerımden çok çok daha koyu oldu . Diğerleri eşit iken su an t c yi geçmiş durum da yarında bakacağım ama erken gebelık testı yaptım negatif ilişkinin 8. Günü adetime 12 gün var
Canım benim de adete bir hafta kala falan olmuştu yumurtlama. Seninki de büyük ihtimalle yumurtlama mutlaka değerlendir bence

Canım benim de adete bir hafta kala falan olmuştu yumurtlama. Seninki de büyük ihtimalle yumurtlama mutlaka değerlendir bence
Eğer yumurtlamam ise bugün de yaptım yine pik ve ben 2 kez yumurtlamıştım aslında 7 sinde ve 9 unda

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    158,8 KB · Görüntüleme: 95
Eğer yumurtlamam ise bugün de yaptım yine pik ve ben 2 kez yumurtlamıştım aslında 7 sinde ve 9 unda
Valla bilemiyorum canım cidden ama bu sitede çok okudum hamilelikten pik çıkanı. Umarım seninki de öyle bişeydir.
Ama adetine daha varmış nasılsa sen her ihtimale karşı değerlendir bence

Valla bilemiyorum canım cidden ama bu sitede çok okudum hamilelikten pik çıkanı. Umarım seninki de öyle bişeydir.
Ama adetine daha varmış nasılsa sen her ihtimale karşı değerlendir bence
Değerlendirdim minnoşum :)
Bugün yine yaptım yine pik bakalım kaç gün daha böyle sürecek adetime 10 gün var

Pco falan var mı yoksa bile 7 martta gördüğünüz tam pik olmayabilir yeni yumurtluyor olabilirsiniz

X