Ovulasyon Testimi yorumlarmısınız ?

zelihaAl

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2023
83
22
31
Merhaba arkadaşlar ben ilk defa ovulasyon testi yaptım düzensiz adet goruyorum . 4 yıl önce kanser ameliyatı oldum. Çok istiyorum.
Sizce yumurtlama varmı ? Yorumlarmısınız ?

Eklentiler

• IMG_20230509_214525.jpg
    75,4 KB · Görüntüleme: 160
Son düzenleme:
Bence var :), geçmiş olsun. Allah tez zamanda sağlıklı hayırlu uzun ömülürlü evlat nasip etsin size

Merhaba canım yumurtlama başlamış gibi görünüyor günlerini değerlendir birde hergün test yaparak kontrolü sağla

Üsttekileri dün alttakileri bugun yaptim bugun yaptiklarim silik cikti sizce yumurtlama bitti mi anlamına geliyor.? Anlayamadim

Eklentiler

• IMG-20230510-WA0009.jpeg
    80,9 KB · Görüntüleme: 142
Anladım canım o zaman sen ay sonuna kadar bekliceksin test için
Evet aslinda ben 4 yil once kendiligimden hamile kaldim ancak sonra kanser oldugumu ogrendim ağir bir ameliyata gireceğim için aldirmak zorunda kaldim doktorum 2 yil nüks acisindan çocuk onermiyorum dedi simdi iyi gidiyorum ki kanser oldugumu bilmedigim zamanlar 3 4 ayda bir adet goruyordum pelvisteydi tümor ameliyattan sonra daha da duzene girdi adet olma seklim yine aksiyor gunler ama en fazla 1 ay gecikiyor ay sonunu bekleyeyim evet insallah olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…