Ovulasyon testimi yorumlar mısınız🌸

Canım şimdi gördüm vermişsin kan 19 u yumurtlamaysa hemen hemen aynıyız bakalım seninki kaç çıkıcak beni etiketle hayırlısı olsun 🥰
Tamam canım tabiii haber ederim bende sana yazmaya geliyordum mesajları arıyordum inşallah ikimizde güzel sonuçlar alırız🥰

Ayyy kız sen baktırmışsın bile maşallah değerin çok güzel çıkmışş tebrik ederim😍
Sağ ol önemli olan iki kat artması ama cuma o kadar silikti ki hatta sen görmüyorum demiştin sanki artmış. Hayırlı ve sağlıklısı olsun ikimiz için de 🥰

Sağ ol önemli olan iki kat artması ama cuma o kadar silikti ki hatta sen görmüyorum demiştin sanki artmış. Hayırlı ve sağlıklısı olsun ikimiz için de 🥰
Aynen evet görememiştim ve çok üzülmüştüm ama şimdi çıktığı için çok mutlu oldum dediğin gibi sağlıklı bir şekilde artıyor demek ki maşallah 🥹🌸🌸

Çoook teşekkür ederim seninde güzel haberlerini bekliyorum inşallah 😍
Bu ay yok bende olmaz canım Bata 1 gün var her zaman ki gibi göğüs ucu ağrısından tut bel ağrısı mide bulantısına kadar her belirti var ama bu sabah test yaptım çubuk testlerden negatifdi 😒😂

Bu ay yok bende olmaz canım Bata 1 gün var her zaman ki gibi göğüs ucu ağrısından tut bel ağrısı mide bulantısına kadar her belirti var ama bu sabah test yaptım çubuk testlerden negatifdi 😒😂
Yaa dur bakalım ümidini kaybetme adet olmadığın sürece bekle🥹yumurtlama gününü biliyor muydun belki de geç döllenme oldu🥹

19unda hemen çıktı , kuruma çizgisi değildi :) bugün içinde testim bitti :KK43: gelmesini bekliyorum trendyoldan aldım. Ama 18 19 değerlendirdim. 21 silikken 23 haziran koyulaşmasını anlayamadım , gelir gelmez tekrardan yapıcam. Teşekkürler yorumlarınız için :)
Benimde aynısı olmuştu ama ben değerlendirdim daha sonra adete 8 gun varken yine t silik çıktı bakalım adetime 5 6 gün kaldı

Eklentiler

• Screenshot_20230630_161417_Chrome.jpg
    Screenshot_20230630_161417_Chrome.jpg
    96,4 KB · Görüntüleme: 27
Yaa dur bakalım ümidini kaybetme adet olmadığın sürece bekle🥹yumurtlama gününü biliyor muydun belki de geç döllenme oldu🥹
Yok canım kendimi biliyorum, bu ay ovülasyon ile takip ettim 19u pikti 16-17-18-19 değerlendirdik sonra silikleşmeye başlayınca test bıraktık sonrasında zaten test baya silik çıktı ilişkide olmadı 19unda olan mutlaka şimdiye çıkardı idrarda diye düşünüyorum 🤔

Yok canım kendimi biliyorum, bu ay ovülasyon ile takip ettim 19u pikti 16-17-18-19 değerlendirdik sonra silikleşmeye başlayınca test bıraktık sonrasında zaten test baya silik çıktı ilişkide olmadı 19unda olan mutlaka şimdiye çıkardı idrarda diye düşünüyorum 🤔
Anladımm🥺 ama idrara geçme süresi bünyeden bünyeye bile değişebiliyormuş ya inşallah vardır🤲🏻

X