Ovulasyon testimi yorumlar mısınız🌸

Limonimi

🧸
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2023
1.572
875
25
Merhaba kızlar ♥️30 günde bir adet oluyorum bu ay ilk kez ovulasyon testi denedim 19 hazirandaki çizgim 30 saniyede belirdi. Diğer testlere göre en koyu gündü sizce 19 haziranda yumurtlamış olabilir miyim?
IMG20230621094138.jpg

Merhaba , ovülasyon testlerimi yorumlar mısınız? İlk defa yapıyorum çok bilgili değilim son adetim 7 Haziran.

teşekkürler :)

Eklentiler

• cb2c8fdb-2bfd-4d72-92c1-d7095eebe47c.jpg
    cb2c8fdb-2bfd-4d72-92c1-d7095eebe47c.jpg
    166,3 KB · Görüntüleme: 148
28-29 günde oluyorum , ovülasyon testlerini döngü takip eden uygulamaya göre yaptım aslında yumurtlama dönemi gösteriyordu. Silikleşip tekrardan koyulaşmasını anlayamadım :KK43:
En koyu gün 19 haziran gibi ama kuruma çizgisi de olabilir kaç dakika içinde çıktığını hatırlıyor musunuz ?
Bugün de test yapmış mıydınız 22 haziranla bugünü kıyaslardık☺️

En koyu gün 19 haziran gibi ama kuruma çizgisi de olabilir kaç dakika içinde çıktığını hatırlıyor musunuz ?
Bugün de test yapmış mıydınız 22 haziranla bugünü kıyaslardık☺️
19unda hemen çıktı , kuruma çizgisi değildi :) bugün içinde testim bitti :KK43: gelmesini bekliyorum trendyoldan aldım. Ama 18 19 değerlendirdim. 21 silikken 23 haziran koyulaşmasını anlayamadım , gelir gelmez tekrardan yapıcam. Teşekkürler yorumlarınız için :)

19unda hemen çıktı , kuruma çizgisi değildi :) bugün içinde testim bitti :KK43: gelmesini bekliyorum trendyoldan aldım. Ama 18 19 değerlendirdim. 21 silikken 23 haziran koyulaşmasını anlayamadım , gelir gelmez tekrardan yapıcam. Teşekkürler yorumlarınız için :)
Benim de 19 haziranda hemen belirmişti ya o gün yumurtladınız gibi geldi bana değerlendirmeniz çok iyi olmuş☺️ yumurtlamadan sonra bu şekilde hormon dalgalanmaları olabiliyormuş silikken tekrar koyu çıkması sanırım bu yüzden ☺️bide adet gününüze iyice yaklaştığınızda üst üste her gün kopkoyu çıkarsa gebelik var diyorlar ama bilemedim inşallah güzel haberler alırız bu ay☺️ rica ederim 🩵

Benim de 19 haziranda hemen belirmişti ya o gün yumurtladınız gibi geldi bana değerlendirmeniz çok iyi olmuş☺️ yumurtlamadan sonra bu şekilde hormon dalgalanmaları olabiliyormuş silikken tekrar koyu çıkması sanırım bu yüzden ☺️bide adet gününüze iyice yaklaştığınızda üst üste her gün kopkoyu çıkarsa gebelik var diyorlar ama bilemedim inşallah güzel haberler alırız bu ay☺️ rica ederim 🩵
Ahh hadi inşallah hayırlısı ya :) yoksa tüp bebek yolu gözüküyor zaten bize :/

Yaa öyle mi🥺olsun şimdi onu hiç düşünmeyin tamamen pozitif olun inşallah gerek kalmayacak doğal yollarla bebişiniz tutunacak size ☺️🤲🏻
Çok tatlısınız çok teşşekürler inşallah olur isteyen herkesin :) sperm azlığı hareketsizliği, çikolata kisti olduğundan dolayı umudum çok yok ama hayırlısı herşey Allahtan 🤷‍♀️☺️

Çok tatlısınız çok teşşekürler inşallah olur isteyen herkesin :) sperm azlığı hareketsizliği, çikolata kisti olduğundan dolayı umudum çok yok ama hayırlısı herşey Allahtan 🤷‍♀️☺️
Çok konu okudum böyle problemleri olupta hamile kalan 🥹♥️çok doğru dediniz sevinçte hüzünde Allahtandır inşallah bu ay o güzel sevinci yaşarsınız dua edicem😍ve ayrıca sizde çok tatlısınız teşekkür ederim 🥰🌸

Çok konu okudum böyle problemleri olupta hamile kalan 🥹♥️çok doğru dediniz sevinçte hüzünde Allahtandır inşallah bu ay o güzel sevinci yaşarsınız dua edicem😍ve ayrıca sizde çok tatlısınız teşekkür ederim 🥰🌸
Çook teşekkürler şimdiden dualarınız için bende edicemm sizin için 💜💜💜

X