Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testime bakarmisiniz hanimlar ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

dilos42

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2021
295
135
26
Selam kizlar ovulasyon testime bakarmisiniz bugün dünden daha koyu cikti cizgim ovulasyon takvimimdede bugun yumurtlamayi gõsteriyor sizcede dogru mu? Adetlerim cok duzenli 30 gûnde bir. Son adet tarihimin baslangici 30 eylül.
Yardimci olursaniz sevinirim kizlar.:))
20211014_123918.jpg

Selam kizlar ovulasyon testime bakarmisiniz bugün dünden daha koyu cikti cizgim ovulasyon takvimimdede bugun yumurtlamayi gõsteriyor sizcede dogru mu? Adetlerim cok duzenli 30 gûnde bir. Son adet tarihimin baslangici 30 eylül.
Yardimci olursaniz sevinirim kizlar.:))Eki Görüntüle 2933293
Devam et canım iki
Çizgide aynı koyulukta veya daha koyu olduğunda yumurtlama olacak hergün aynı saatte sıvı alımına dikkat ederek yapıyorun değil mi

Yardimci olursaniz sevinirim kizlar.:))Eki Görüntüle 2933293
Daha olmamış canım devam et 1 2 güne çıkar yumurtlama

Devam et canım iki
Çizgide aynı koyulukta veya daha koyu olduğunda yumurtlama olacak hergün aynı saatte sıvı alımına dikkat ederek yapıyorun değil mi
Evet 2 saat evvel sivi icmiyorum hergün ayni saate yapiyorum dun aksam karnim agriyordu birazda şeffaf bir akintim vardi sanirim yarin falan catliyacak🙏

Evet 2 saat evvel sivi icmiyorum hergün ayni saate yapiyorum dun aksam karnim agriyordu birazda şeffaf bir akintim vardi sanirim yarin falan catliyacak🙏
Yumurtlaman henüz olmamış yumurtlama belirtisi zaten şefaf akıntı bende de öyle olmuştu

Oo maşallah sağ salim kucaginiza alirsiniz insallah cok sevindim. Benden gecen ay hormon cubugunu cikarttim kolumdan bir korunma.yontemidir belki biliyorsunzdur. Ve bu ay iste ilk yumurtlamam insallah olur 🙏🌸
Bahsettiğiniz spiral sanırsam hayırlısı olsun hakkınızda ilkte tutar inşallah 🌸🤍

Kizlar rica etsem testime bakarmisiniz
Bana pik gibi geldi. Sizce nasil

Eklentiler

• 16342250193935668089303036618410.jpg
    16342250193935668089303036618410.jpg
    47,8 KB · Görüntüleme: 31
X