Ovulasyon Testime bakar mısnız?

queen777

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2024
7
0
27
Arkadaşlarrr ovulasyon testinde pek tecrübem yok 2.defa yapıyorum 14. Günümde diğerlerine göre daha kırmızı yumurtlama gerçekleşmiş mi? gerçekleştiyse kaç gün değerlendirmem gerekiyor? Bu konuda bilgili kişilerden cevap bekliyorum…

Hayır canım gercekleşmemiş. İki cizgide eşit koyulukta olacak ya da pembe kapaga yakın olan cizgi digerinden daha koyu olacak.

Bir de hep aynı saat diliminde yapmalısın testleri. En uygun saatler genelde öğlen 13.00 gibi oluyor. Test yapmadan iki saat önce de hic bi sekilde sıvı alma , sıvı alımını kes o dediğim sekilde koyu cıktıgı günü ve ondan sonraki 3 4 günü değerlendir. Eşinde sperm problemi varsa 1 gün ilişki bir gün ilişki yok seklinde yap. Hersey gönlünce hayırlı bi sekilde olur umarım

Son olarakta en dogru sonuc aynı hamilelik testi gibi 10 dk sonraki sonuc oluyor. Ben bu söylediklerime uyarak bu sene hamile kaldım. Umarım gönlüne göre olur sende kuzunun haberini alırsın

Önerileriniz için çook teşekkür ederim
Sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim
İnşallah bende yakın zamanda hamiş olduğumun haberini alırım

Son olarakta en dogru sonuc aynı hamilelik testi gibi 10 dk sonraki sonuc oluyor. Ben bu söylediklerime uyarak bu sene hamile kaldım. Umarım gönlüne göre olur sende kuzunun haberini alırsın
Eki Görüntüle 3475038 Eki Görüntüle 3475038

10 dk içersinde çektiğim görüntü var ona bakar mısınız orda pembe kapağa yakın çizgi hemen hemen aynı kırmızılıkta diğeriyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…