Ovulasyon testime bakar mısınız?

Basın sağolsun çok üzüldüm rabbim tekrardan nasip etsin sağlıklı bir şekilde inşallah. Zorlu bir süreçmiş bian pes edip yeniden denemek rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah her şeyin

Merhaba ben bugün ilk defa ovülasyon testine başladım adetim dün bitti ve bugün 11 de ve 17.00 test yaptım çok silik bu ne anlama geliyor değerlendirmek mi gerekli yoksa daha beklemek mi anlayan biri varsa söylerse çok mutlu olurum

Eklentiler

• IMG_1541.jpeg
    169,3 KB · Görüntüleme: 22
Hafif bi çizgi görünce acaba bugün değerlendirsem mi diye düşündüm hergün düzenli yapıp takip ediyim günde 1 kere sabah yapmam yeter li yoksa sabah akşam olarak mı devam ediyim

İnşAllah canım. Ben kullandım 3 ay yumurtlama göremedim maalesef
Merhaba. Bende ilk kez bu ay ovulasyon takibi yapıyorum ama 20 gün oldu hala pik göremedim ve 30 günde bir adet görüyorum. Acaba bende yumurtlama olmadı mı sizin gibi ay şansıma ya her ay yumurtlama olmuyor muydu acaba devam etsem mi testlere regl olana kadar

Devam et tabiki canım elinde test varsa. Genelde her ay oluyor canım. Bazen yumurta az büyüyor yada fazla büyüyor çatlamıyor. Benim fazla büyüyor genelde sonra kiste dönüyor. Bazende 1 ayda 2 kere oluyor

Bende 30 günde bir adet görüyorum. Günü gününe olurum genelde.

Devam et tabiki canım elinde test varsa. Genelde her ay oluyor canım. Bazen yumurta az büyüyor yada fazla büyüyor çatlamıyor. Benim fazla büyüyor genelde sonra kiste dönüyor. Bazende 1 ayda 2 kere oluyor
Tamam 6-7 tane daha testim var devam edeyim yapmaya inşallah pik görebilirim zaten reglime de az kaldı. Siz kaç aydır deniyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…