Ovülasyon testime bakar mısınız???

ozgeeeee1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2023
5.448
7.757
Herkese selam. Bu ay ilk kez ovülasyon testi yapıyorum. Son üç günü ekleyeceğim. Yardımcı olabilir misiniz?
IMG_2474.jpeg
IMG_2489.jpeg
IMG_2500.jpeg

İkinci attığın resimde bence yumurtlama olmuş bu günleri degerlendiniz mi
Testler sırasıyla reglin 9. 10. ve bugün 11.günü biz 9 ve 10u değerlendirdik bugünden emin olamıyorum çatlama olmuş mu düne göre daha silik ama tam silik de değil anlayamadım

10 11 degerlendirseydiniz ama yinede olmuştur sperm belli Bi süre canlı kalıyor zaten
Dün 11i de değerlendirdik. Bugün yaptığım daha da silik çıktı onu da ekliyorum bi bakar mısınız çatlama tam olarak hangisinde olmuş
IMG_2505.jpeg

Daha anlaşılır olması açısından tekrar yüklüyorum lütfen yardımcı olun 9-10-11.günleri değerlendirdik bugünü de mi değerlendirmek gerekir. Bir de anlamadığım benim döngüm 28 günde bir olur çok düzenlidir 10.gün pik olması normal mi?
FB4CF42F-E439-486C-90C5-EBA450F56DB4.jpeg

Daha anlaşılır olması açısından tekrar yüklüyorum lütfen yardımcı olun 9-10-11.günleri değerlendirdik bugünü de mi değerlendirmek gerekir. Bir de anlamadığım benim döngüm 28 günde bir olur çok düzenlidir 10.gün pik olması normal mi? Eki Görüntüle 3257821
10. ve 11. gün yumurtlama olup 12. gün çatlamış gibi, evet bugünü de değerlendirin

10. ve 11. gün yumurtlama olup 12. gün çatlamış gibi, evet bugünü de değerlendirin
Son 3 gündür değerlendiriyoruz bugün de olursa fazla mı olur kalite düşer vs gibi yorumlar okuyorum. Ama bugünü boş geçersem de çatlamayı kaçırmış olurum değil mi

Son 3 gündür değerlendiriyoruz bugün de olursa fazla mı olur kalite düşer vs gibi yorumlar okuyorum. Ama bugünü boş geçersem de çatlamayı kaçırmış olurum değil mi
Herhangi bi sperm sorunu yoksa bi problem olmaz, dediğim gibi bugünün de degerlendirilmesi gerek, çok daha iyi olur

Minnakkurabiyelerrr sayfası zaten 3 gündür yapıyorsunuz bugün çok fazla olur sabaha yapın dedi kafam iyice karıştı bugün çatlamaysa eğer yarın sabaha kaçırmış olmaz mıyım çatlamayı ne kadar sürüyor ki

2.pik olmuş 3. Resimde çatlamış canım
Diğer paylaştığım günlerin yazılı olduğuna da bakar mısınız 11de mi çatlamış 12de mi sizce? 12 bugün oluyor ama bugün değerlendirmeyeceğim çatlamayı kaçırmış olur muyum

X