Ovulasyon testim ?

etipufd

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2024
8
1
26
Kizlar merabaa adetim 28 Eylül'de başlayıp 5 Ekim'de bitti . Biter bitmez hemen ovulasyon testi alıp kullanmaya başladım yumurtladigim günleri öğrenmek için telefonlardaki uygulamalara güvenmiyorum , araştırmalarıma gore de laboquick markasından çok memnun kalanlar olduğunu gördüm ilk aydan yumurtlama gününü tespit edip ilişkiye girip hamile kalanlar birsuruu .. bende yorumlara güvenerek aldım çok ta memnun kaldım herkese öneririm doğru çıkarıyorr , şimdi şöyle bir durum var piki gordukten sonra ertesi gün o günü de degerlendirecektik ayrıca pik olduğu günü de değerlendirdik ama ertesi gün de ilişkiye girmeden önce hafif açık kırmızı pembemsi bir kan geldi çok aldiris etmedim ve ilişkiye girdik icime boşalma oldu yarim saat ayaklarımı dikip uzandım iki saat sonra ise tuvalete gittigimde peçeteyle silerken bir damla leke şeklinde yine pembe renkte kan geldi bu kan yumurtlama kanamasimi yoksa başka biseymi dusunmeliyim ? Lütfen bana yardımci olun ? Başına böyle bişey gelen varmı ?Eki Görüntüle 1000003657.webp

Kizlar merabaa adetim 28 Eylül'de başlayıp 5 Ekim'de bitti . Biter bitmez hemen ovulasyon testi alıp kullanmaya başladım yumurtladigim günleri öğrenmek için telefonlardaki uygulamalara güvenmiyorum , araştırmalarıma gore de laboquick markasından çok memnun kalanlar olduğunu gördüm ilk aydan yumurtlama gününü tespit edip ilişkiye girip hamile kalanlar birsuruu .. bende yorumlara güvenerek aldım çok ta memnun kaldım herkese öneririm doğru çıkarıyorr , şimdi şöyle bir durum var piki gordukten sonra ertesi gün o günü de degerlendirecektik ayrıca pik olduğu günü de değerlendirdik ama ertesi gün de ilişkiye girmeden önce hafif açık kırmızı pembemsi bir kan geldi çok aldiris etmedim ve ilişkiye girdik icime boşalma oldu yarim saat ayaklarımı dikip uzandım iki saat sonra ise tuvalete gittigimde peçeteyle silerken bir damla leke şeklinde yine pembe renkte kan geldi bu kan yumurtlama kanamasimi yoksa başka biseymi dusunmeliyim ? Lütfen bana yardımci olun ? Başına böyle bişey gelen varmı ?Eki Görüntüle 3490316
Yumurtlama lekesi olabilir.

İnşallah 😐 internette yumurtlama lekesinden tut kansere kadar herşey olabileceği yazıyor 🤦🏻‍♀️ peki bu gebe kalmaya engel bir durummu ?

Kizlar merabaa adetim 28 Eylül'de başlayıp 5 Ekim'de bitti . Biter bitmez hemen ovulasyon testi alıp kullanmaya başladım yumurtladigim günleri öğrenmek için telefonlardaki uygulamalara güvenmiyorum , araştırmalarıma gore de laboquick markasından çok memnun kalanlar olduğunu gördüm ilk aydan yumurtlama gününü tespit edip ilişkiye girip hamile kalanlar birsuruu .. bende yorumlara güvenerek aldım çok ta memnun kaldım herkese öneririm doğru çıkarıyorr , şimdi şöyle bir durum var piki gordukten sonra ertesi gün o günü de degerlendirecektik ayrıca pik olduğu günü de değerlendirdik ama ertesi gün de ilişkiye girmeden önce hafif açık kırmızı pembemsi bir kan geldi çok aldiris etmedim ve ilişkiye girdik icime boşalma oldu yarim saat ayaklarımı dikip uzandım iki saat sonra ise tuvalete gittigimde peçeteyle silerken bir damla leke şeklinde yine pembe renkte kan geldi bu kan yumurtlama kanamasimi yoksa başka biseymi dusunmeliyim ? Lütfen bana yardımci olun ? Başına böyle bişey gelen varmı ?Eki Görüntüle 3490316
Bende adetim bittiğinin ikinci günü teste başladım. İlk gün çizgiler takındı birbirine sonra biraz silikleşti ama yine yakındı. Bugün de hafif pembe akıntım oldu yumurtlama dönemi ki acaba diye şüphelendim. Testlerinizin fotosu varsa atabilir misiniz? Benimki c kadar koyu değildi ondan sonra biraz silikleşti. Acaba erken mi yumurtladım

Benim testlerim bu şekilde. En yukardkaini pozitif sayabilir miyiz yoksa o da silik mi. İlk yaptığım oydu ondan sonra biraz daha silikleşmeye başladı.

Eklentiler

• D5B91DF4-E531-48D4-9B07-0D2673F47A46.png
    D5B91DF4-E531-48D4-9B07-0D2673F47A46.png
    776,7 KB · Görüntüleme: 17
Bende adetim bittiğinin ikinci günü teste başladım. İlk gün çizgiler takındı birbirine sonra biraz silikleşti ama yine yakındı. Bugün de hafif pembe akıntım oldu yumurtlama dönemi ki acaba diye şüphelendim. Testlerinizin fotosu varsa atabilir misiniz? Benimki c kadar koyu değildi ondan sonra biraz silikleşti. Acaba erken mi yumurtladım

Eklentiler

• 1000003658.webp
    313,9 KB · Görüntüleme: 14
Benim testlerim bu şekilde. En yukardkaini pozitif sayabilir miyiz yoksa o da silik mi. İlk yaptığım oydu ondan sonra biraz daha silikleşmeye başladı.
Benim testlerim bu şekilde. En yukardkaini pozitif sayabilir miyiz yoksa o da silik mi. İlk yaptığım oydu ondan sonra biraz daha sili
Bizim için önemli olan T çizgisi T çizgisi C ile ya aynı koyulukta yada C den daha koyu olmalıdir ki pik yapsın yani yumurtanin yeteri kadar olgunlaşip 24-36 saat içinde çatlayacaği anlamına geliyor

Hemen hemen aynı koyulukta gözüküyor o günü ve ondan sonraki iki günü degerlendirmenizde fayda varr
Bir de ilişkiden sonraki gün tek seferlik pembe akıntı ve kaşık ağrısı yaşayınca şüphelendim aslında. Ama adetlerim genelde gecikir. Bu kadar erken yumurtluyorsam çok şaşırırım

Bir de ilişkiden sonraki gün tek seferlik pembe akıntı ve kaşık ağrısı yaşayınca şüphelendim aslında. Ama adetlerim genelde gecikir. Bu kadar erken yumurtluyorsam çok şaşırırım
Yumurtlama günlerini her ay adet döngüsüne göre değişir zaten benimde pik olduğu gün ilişki öncesi ve sonrası pembe kan gelmişti insallah tutturmusuzdur

Yumurtlama günlerini her ay adet döngüsüne göre değişir zaten benimde pik olduğu gün ilişki öncesi ve sonrası pembe kan gelmişti insallah tutturmusuzdur
Yaa sizde mi yaşadınız kanamayı. Umarım sizin benimkinden daha önce belli olur. Sonuç alırsanız yazar mısınız? Benim son adet tarihim 5 ekimdi.

Yaa sizde mi yaşadınız kanamayı. Umarım sizin benimkinden daha önce belli olur. Sonuç alırsanız yazar mısınız? Benim son adet tarihim 5 ekimdi.
Evet benim adetime 11 gün kaldı , Kesinlikle yazarım olumlu yada olumsuz Allah hakkımızda hayırlısını versin inşallahhhh

X