Ovülasyon testim neden hala koyu ? Çatlaması için ne önerirsiniz ?

Kızlar sizce ikinci yumurtanın büyüme ihtimali var mı
Tam silikleşecekken yeniden koyulaşmış bugün
Dikkatli bakabilir misiniz
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim L A L L A L

Eklentiler

• 3ECEBD81-0CBD-406B-B67D-0AAF91B6226F.jpeg
    3ECEBD81-0CBD-406B-B67D-0AAF91B6226F.jpeg
    117,7 KB · Görüntüleme: 46
Ben bazen 2 gün pik görüyorum kimisi 3 gün görüyor bence sabaha belli olur canım inşallah çatladı haberini verirsin 🤗
İnşaAllah🤲🏼 Bu geceyi değerlendirmedim iki gün üst üste yapınca. İnsan görev gibi yapınca canı istemiyor Ya 🥹 bu akşam akıntım durdu ne hikmetse. Kuruluk var. İnşaAllah yarın çatladı diye yazmak nasip olur hayırlısıyla 🙏🏼♥️🤲🏼

İnşaAllah🤲🏼 Bu geceyi değerlendirmedim iki gün üst üste yapınca. İnsan görev gibi yapınca canı istemiyor Ya 🥹 bu akşam akıntım durdu ne hikmetse. Kuruluk var. İnşaAllah yarın çatladı diye yazmak nasip olur hayırlısıyla 🙏🏼♥️🤲🏼
2 gün üst üstte yaptıysan sorun olmaz bence, evet artık görev haline getirdik bu işi belki de bu yüzden olmuyor işte 😔

Avakadoyu unutma yeeee🤣 ve havucda etkili ikisini kahvaltıda ye gitsin ☺️ inositol + bol = yumurtalıkları çalıştırır!

En sonunda pes edicem ya gerçekten daral geldi ruhum çekildi 🤦🏼‍♀️ zaten severek seks yapmıyorum hepten tiksinti geldi bana 😂😂
Bu akşam eşimle bunu konuştum biliyor musun gerçekten böyle. Afedersin anı yaşayamıyorum hep aklım orada. Hissiz,ruhsuz🤦🏻‍♀️

Bu akşam eşimle bunu konuştum biliyor musun gerçekten böyle. Afedersin anı yaşayamıyorum hep aklım orada. Hissiz,ruhsuz🤦🏻‍♀️
Zevk almak gerekiyormuş işte bizde o kalmadı sömürdü her şeyimizi 😂 şeyde kalmadı çocuk doğurmadan onu da yorduk iyi mi 🤐😂😂

X