Ovulasyon testim ikinci kez kirmizi

2 3 gün kadar. Eşimde takip ediyor oda takılıyor şuan sen gecikmezdin diye. Ancak bu kez kendimi yormak istemiyorum. Kan vermekten kollarımdaki morluklarım geçmedi bile çürüdü artık bende yoruldum. Beklerim bi sonraki aya kadar. Ya illa adet olucam ya bi şekilde hamile olduğumu öğrenicem. 1 ayda 1 sene yaşlandım resmen
Rabbim yardımcımiz olsun

Bacım bende aynı durumdayım. Ben 12 Eylül'de gördüm hala daha pozitif hiç negatif olmadı
Benim testim bugün silik baksana iki kez mi yumurtladim acaba

Eklentiler

• IMG20221003215222.jpg
    IMG20221003215222.jpg
    64,2 KB · Görüntüleme: 52
Hayali bı çizgi var valla sen en iyisi yarın kan ver
Ben ne yazık ki bu testlere güvenmiyorum daha önce pozitifti kanda negatif oldu. Farklı bi marka ile denedim bişey yok o yüzden negatif görüp durmaktansa bir süre yapmayıp kendi haline bırakmak niyetim . Ya adet olurum yada olamam hamilelik ortaya çıkar. En son 0.450ydi 6 gün önce çokta yükselmiş olmasını beklemiyorum yani açıkçası

Ben ne yazık ki bu testlere güvenmiyorum daha önce pozitifti kanda negatif oldu. Farklı bi marka ile denedim bişey yok o yüzden negatif görüp durmaktansa bir süre yapmayıp kendi haline bırakmak niyetim . Ya adet olurum yada olamam hamilelik ortaya çıkar. En son 0.450ydi 6 gün önce çokta yükselmiş olmasını beklemiyorum yani açıkçası
Merhaba nasılsın son durum ne sende baya geçti gerçi üstünden 😀

X