Ovulasyon testim ikinci kez kirmizi

Yesmar Yesmarr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2021
2.305
1.433
Kizlar bu ay ovulasyon testi yap dedi doktor 23eylulde pik oldu 24 de çatlama bugün yaptım yine kırmızı bı bakar mısınız neden böyle oldu

Eklentiler

• IMG20221002213812.jpg
    IMG20221002213812.jpg
    42,8 KB · Görüntüleme: 66
Ben birkaç gün önce kan vermiştim değerim 0.450 çıkmıştı hafta içi o yüzden yok diye çokta umursamadım. Regl ağrısı gibi ağrı çekiyorum belim ağrıyor beyaz akıntım var başka da tık yok regl olamıyorum
Vallahi bende de aynı şeyler var ama kan değeri o arada. Cikarmi ben ilk kez o değeri duyuyorum

Ne güzel benim ki duzensiz
İşte yaklaşık 15 gündür burada hep bi kendimde hamilelik belirtisi aradım, şimdide vazgeçmişken gecikiyorum. Hamile olmadığımı düşünüyorum ama asla gecikmeyen reglim gecikiyor korkutuyor. Çok ağrım var her an regl olacakmış gibiyim ama olamıyorum haliyle bel ve kasık ağrım beni mahvediyor şuan. Belimin ağrısından uyuyamıyorum

İşte yaklaşık 15 gündür burada hep bi kendimde hamilelik belirtisi aradım, şimdide vazgeçmişken gecikiyorum. Hamile olmadığımı düşünüyorum ama asla gecikmeyen reglim gecikiyor korkutuyor. Çok ağrım var her an regl olacakmış gibiyim ama olamıyorum haliyle bel ve kasık ağrım beni mahvediyor şuan. Belimin ağrısından uyuyamıyorum
Kaç gün gecikti adetin

Kaç gün gecikti adetin
2 3 gün kadar. Eşimde takip ediyor oda takılıyor şuan sen gecikmezdin diye. Ancak bu kez kendimi yormak istemiyorum. Kan vermekten kollarımdaki morluklarım geçmedi bile çürüdü artık bende yoruldum. Beklerim bi sonraki aya kadar. Ya illa adet olucam ya bi şekilde hamile olduğumu öğrenicem. 1 ayda 1 sene yaşlandım resmen

X