Ovulasyon testi

ecemree

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2023
552
112
22
11 mayısta adet oldum 17 mayısta ovulasyon testi yapmaya başladım bugun (27 mayıs) ovulasyon testimi yorumlar mısınız 2 gün önce daha da silik bir çizgi vardı şimdi daha belirgin.

Eklentiler

• IMG_20230527_174950.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 180
İkisininde köyü çıkması gerek yumurtlama icin ama siz yinede yumurtlama görene kadar bir gün arayla ilişki yaşayın çünkü yumurtlamadan önce ve sonra ilişki gerek.

adetim biter bitmez başladım testlere adetimin 7 günü yani 26 şubatta sanki ovulasyon oldu ilk yaptığım da daha silikti ama daha sonrasın da kuruyunca koyulaştı yorumlar mısınız yumurtlama oldu mu acaba bide akşamı yaptım tekrar silik çıktı

Eklentiler

• IMG_0377.jpeg
    56,7 KB · Görüntüleme: 164
Merhaba,
Testleriniz daha pik olmamış.
Bide testlerinizi sanki duzgun yapamamışsınız sağa sola yayılmış.

Ovülasyon testi kullanmaya başladım ama hiç pik yakalayamadım. İkinci çizgi oluşuyor uzun zamandır ancak c çizgisi kadar koyu olmuyor. Acaba bir sorun mu var?

Eklentiler

• IMG_1740.jpeg
    166,2 KB · Görüntüleme: 155
Merhabalar ovülasyon testimi yorumlayabilir misiniz yumurtlama olmuş mu sizce

Eklentiler

• IMG_7734.jpeg
    94,5 KB · Görüntüleme: 144
Merhabalar bayanlar 9.günüm pik olmamış değil mi kafamı karıştıran bişey var c çizgisi de kopkoyu değil loboquick marka yorumlar mısınız
24 Nisan adet oldum 1 haziranki testim

Son düzenleme:
Testim bu kızlar yorumlar mısınız bugünü değerlendirmeli miyim

Eklentiler

• IMG_1626.jpeg
    229,6 KB · Görüntüleme: 102
  • IMG_1627.jpeg
    62,6 KB · Görüntüleme: 104
İlk defa kullanıyorum bu siteyi lütfen bilen birisi yorumlayabilir miyim 2gece beraberliğim oldu devam etmeli miyim sizce yumurtam çatlamış mı

Merhaba bendede bu sekilde oldu gördüğün gibi daha sonra siliklesti mesela suan silik yani galiba kisiden kisiye göre degisiyor t çizgisinin koyulugu ya da bizim yumurtalarımız istenildigi kadar büyümüyor bilemiyorum

Eklentiler

• IMG_20230530_183126_830.webp
    28,5 KB · Görüntüleme: 53
Ovülasyon testi kullanmaya başladım ama hiç pik yakalayamadım. İkinci çizgi oluşuyor uzun zamandır ancak c çizgisi kadar koyu olmuyor. Acaba bir sorun mu var?
Devam et yapmaya adetin 1. Gününden say kacıncı gunun suan ve her ay yumurtalama olmayabilir

Merhabalar ovülasyon testimi yorumlayabilir misiniz yumurtlama olmuş mu sizce
Merhaba evet olmus tekrar siliklesmeye baslamıs o yuzdem daha bu ay icin ovulasyon testine devam etmenize gerek yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…