Ovulasyon testi

Benimde bu sekilde yorumlar mısınız

Eklentiler

• IMG_20230603_071106_636.webp
    41,1 KB · Görüntüleme: 56
Bence senin yumurta çatlamış daha sonrasında silikleşmiş çünkü hemen ardından
Ben bugün saat 3 te yapacağım resim eklerim canım koyuluğu yakalayamadım henüz
Benim kullandığım test için bazı arkadaşlar tam koyu çıkarmıyor falan yazmış forumda insallah tutturabiliriz

Canım ben bir gebenin günlüğü sayfasından aldım ovulasyon testini. Sen hangi marka aldın ama niye tam koyulaşmadan siliklesti onu anlamadım acaba yumurtam büyüklüğe ulaşmamış olabilir mi ki

Canım ben bir gebenin günlüğü sayfasından aldım ovulasyon testini. Sen hangi marka aldın ama niye tam koyulaşmadan siliklesti onu anlamadım acaba yumurtam büyüklüğe ulaşmamış olabilir mi
Canım loboquick marka aldım aslında silikleşmeli de aynı en son 24 nisanda regl oldum biter bitmez başladım teste testten önce en az 2 saat sıvı almıyorum belki de saha yumurtlamayı yakalamamış olabilirim bugün 11.gün
Bir de test kurduktan sonra daha koyu oluyor yani yarım saat sonra falan hangi sonucu dikkate almalıyım ilk defa yapıyorum çok sordum kusura bakma

Sorun değil canım 20 dakikaya kadar sonuç belli oluyor ben geç yumurtlama yakaladım

Anladım canım hayırlısı güzel haberlerini bekliyoruz insallah bir de yumurtlama akıntısı gelmiyor bende uzayan akıntı herkeste geliyor mu acaba
Valla canım bende ovulasyonda koyulaşma gördügümde akıntı geldi ve sag yumurtalık kısmım agrıyordu yani beyaz akıntı geldi bende

İlk defa kullanıyorum bu siteyi lütfen bilen birisi yorumlayabilir miyim 2gece beraberliğim oldu devam etmeli miyim sizce yumurtam çatlamış mı
Canım son attığın görsel görünmüyor bu yüzden birşey diyemedim tekrar gönder veya sırayla gün gün atabilirsin daha kolay olur koyulaşmış mı görmek

Teşekkürler hanımlar az önce test yaptım yorumlar mısınız
Em baştakini bugün yaptım diğeri perşembe gününe ait sizce hangisi daha koyu fark var mı

Eklentiler

• IMG_1676.jpeg
    130,1 KB · Görüntüleme: 70
  • FD90CDC6-AA89-421E-B6FC-3A67949FCCB4.jpeg
    192,8 KB · Görüntüleme: 76
Yaptım canım aynı bir değişiklik yok ya ama bugün 14.günüm ilk defa bu ay yumurtlama akıntı gibi uzayan şeffaf akıntımın geldiğini hissettim bugün sizce yumurtlama günüm mü yani yumurta çatladı mı çatlamak üzere mi bilgisi olan var mı

1gün sürmüyor genelde o şekilde akıntı. Doktorlar bahsettiğin şekilde akıntı olduğunda ilişki öneriyor. Ama yine varsa test yaparsam tam gününü öğrenebilirsin

Kızlar bugün test yaptım pik gördüm dün bahsetmiştim uzayan yumurta akı gibi
Akıntım geldi
Bugün demekki yumurtluyorum bu test pik demi
C den daha koyu

Eklentiler

• IMG_1739.jpeg
    152,2 KB · Görüntüleme: 58
  • image.jpg
    165,9 KB · Görüntüleme: 49
Kızlar birde affınıza sığınarak soruyorum yumurtlama gününde nasıl ilişki önerilir 1 defa yakınlaşma olması yeterli midir yoksa bugün yarın olucak şekilde mi
Devam etmeli

Çok teşekkür ederim insallah bu ay tutar ilk defa ovulasyon testi yapıyorum hayırlı haberler alırız inslalah hepimiz

Kızlar bugünkü ovulasyon testim yorumlar mısınız dün pil görmüştüm bugün böyle çıktı ne demek

Eklentiler

• image.jpg
    147,4 KB · Görüntüleme: 43
  • image.jpg
    32,8 KB · Görüntüleme: 40
  • image.jpg
    23,2 KB · Görüntüleme: 46
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…