Ovulasyon testi.

Sunshine1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2021
8.856
8.380
26
Selam kızlar Allah isteyen herkese hayırlı zamanda nasip etsin hamileliği. Ben 27-29 günde 1 adet oluyorum. Bu ay ovulasyon testine başladım adet bittikten aonra 6. Günüm ve hep 2. Çizgi koyu çıkıyor. Size bırakacağım resmi bu ne demek ? Her an gebelik olabilir mi ? Daha yumurtlama görmedim ama bu yumurtlama mı ? Aydınlatabilirmisiniz ? Peçetedeki ilk yaptığım diğeri en son yaptığım. Hep bu koyulukta devam ediyor. Genelde baktığımda 2. Çizgi silik olup koyu oluyor böylesini hiç görmedim.

Eklentiler

• IMG_6252.jpeg
    26,5 KB · Görüntüleme: 146
  • IMG_6122.jpeg
    99,6 KB · Görüntüleme: 143
Merhaba bir gebenin günlüğü testi sanırım :) ben de bu testi kullanıyorum bugün yumurtlama gördüm. Fakat yumurtlama olunca kontrol çizgisiyle aynı kalınlıkta oluyor. Siz testi yapmaya devam edin şuan yumurtlama değil. Kendi testimi ekliyorum incelemeniz için. :)

Eklentiler

• F99690EC-C766-41D9-AFFC-7EF57D099F8E.jpeg
    69,7 KB · Görüntüleme: 124
Canım çok sağol evet ordan :) sililkleşmesi çatladığı anlamına gelmiyor o zaman ? Bir de sen ne kadar sıklıkla yapıyorsun adet döngün nasıl kaçıncı günde gördün ilk yapışınmı

Merhaba kuzum daha koyu değil sabret devam et koyulasacak o testi yaptıktan sonra tam 15. Dakika bak ve test pozitif olunca zaten t çizgisi direk koyulasiyor

İnşallah canım yinede giriyoruz ilişkiye bir de günde 1 kere akşam 8 de yapıyorum
Kız hergun de girmeyin sperm kalitesi düşer bı gün ara vererek yapın benim genelde 8. Gün oluyordu yumurtlama bazen full silik olup birden koyualstigu da oluyordu hatta derdim bu ay yumurtlma olmayacak diye ama belli olmuyor aldığımız sıvılarda etkiliyormus belkide ondan hafif silik cikiyordur sabah yapabilirsen daha iyi olur aslında ikinci idrarla

Sabah yaparım ama öğlen 12 4 arası diyorlar hastalarım oluyor öyle olmaz Ebru hanım adet bittikten 2 sonra yumurtladığımı söyledi gebelik oluşabilirmiş. Yinede devam ediyoruö

Regl günü lh hormonu yükseliyor o yüzden de böyle çıkabilir gebelik olması için c silik t koyu olması gerekir daha yumurtlama olanmış sizde takip etmeye devam edin

Sabah yaparım ama öğlen 12 4 arası diyorlar hastalarım oluyor öyle olmaz Ebru hanım adet bittikten 2 sonra yumurtladığımı söyledi gebelik oluşabilirmiş. Yinede devam ediyoruö
İnşallah öyledir ama bencede devam et hayır ya sabah 8-10 arasida olabilir sadece ilk idrar olmaması gerekir ama benm doktorum en sağlıklı zamna 4-6 arası dedi akşamlari sıvı alımı vs fazla olduğundan silik cikabiliyormus ondan dolayı belkide silik çıktı

Canım sağol iyi oldu söylediğin belkide ondan öyle oldu onlar yumurtlama olabilir

Canım çok sağol evet ordan :) sililkleşmesi çatladığı anlamına gelmiyor o zaman ? Bir de sen ne kadar sıklıkla yapıyorsun adet döngün nasıl kaçıncı günde gördün ilk yapışınmı
Biraz geç oldu ama :) ben size attığım fotoğraftan sonraki gün yine yumurtlama gördüm, bazen 2 gün sürdüğü olabiliyormuş. Sonraki gün çizgi silikleşti, çatlama oldu. Bu ay ilk kez başladım teste, adetim düzensizdi, pcos var. 5 ay önce gelişim geriliği sebebiyle kürtaj yaşadım sonrasında adetim düzenli hale geldi. 32-35 gün arası olmaya başladım, adetim bittikten sonra 14-15. gün gördüm yumurtlama. 4 gün değerlendirdik, yumurtlama öncesini de değerlendirdik. Bakalım nasip, inşallah güzel sonuçlar alırız hepimiz.

Canım inşallah bende 2 gün yumurtlama gördüm çatladı yumurtam bakalım nasip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…