Ovulasyon testi

Ne ilaçlar yazmıştı Mersin da uzak bize anladığım kadarıyla 🤦🏻‍♀️
Kendi yaptığı bir kür vardı. Onu aldım. Combinol diye bi kaç verdi. Folik asit ve d vitamini falan. Bi de yumurta geliştirici bi ilaç vardı. Bi bakıp söyleyeyim onun da ismini. Kürü alamasan bile diğerlerini alabilirsin. Bu arada diğerleri asla ilaç değil. Takviye gıda

Sevgitek yaşam koçu değilde bana ümit ve sevinç koçu oldunuz. İnşallah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız
Ayy canım benim. Çok teşekkür ederim. Tek tavsiyem mümkün mertebe düşünme bu konuyu. Strese sokma kendini

Kendi yaptığı bir kür vardı. Onu aldım. Combinol diye bi kaç verdi. Folik asit ve d vitamini falan. Bi de yumurta geliştirici bi ilaç vardı. Bi bakıp söyleyeyim onun da ismini. Kürü alamasan bile diğerlerini alabilirsin. Bu arada diğerleri asla ilaç değil. Takviye gıda
Tmm bekliyorum

Eklentiler

• 9A65D1BD-98D9-49FE-A022-85192C6E38EA.jpeg
    9A65D1BD-98D9-49FE-A022-85192C6E38EA.jpeg
    33,3 KB · Görüntüleme: 65
  • 1AC4E0EB-E900-4EBD-8D41-363EC23DD7D1.jpeg
    1AC4E0EB-E900-4EBD-8D41-363EC23DD7D1.jpeg
    34 KB · Görüntüleme: 79
Kızlar bu sabah yeniden israr testi yaptım ama test koyulmamış. Açılmış aksine 😔😔😔😔 ilki ilk test. İkincisi son test
Canim kusra bakma baska postla karistirdim gebelik testiymis bence kan ver ve doktora görün bazi testlerin yapisiyladq alakali olabilir ama doktora gitmek en sagliklisi.. üzülme bende bugun yaptim negatif senin gibi silik bile cikmiyor .. birde kan degerini gör bence nekadar..

Canim kusra bakma baska postla karistirdim gebelik testiymis bence kan ver ve doktora görün bazi testlerin yapisiyladq alakali olabilir ama doktora gitmek en sagliklisi.. üzülme bende bugun yaptim negatif senin gibi silik bile cikmiyor .. birde kan degerini gör bence nekadar..
İşte Salı günü yaptırmışım kan testi 237 çıkmıştı. Bugün 4 gibi yeniden yaptırıp bakacağım yükselme var mı diye

En aşağıdaki dün ve değerlendirildi ne düşünüyorsunuz devam etmeli miyim hanımlar

Eklentiler

• ECE17D05-25BD-4FD3-A59E-A350E5D6B222.jpeg
    ECE17D05-25BD-4FD3-A59E-A350E5D6B222.jpeg
    76,2 KB · Görüntüleme: 60
Bir de yorumlar mısınız çatlamış mi pik olmuş mu pek anlamıyorum
Bu günü de değerlendirmeli miyim sizce pik olduğunda 1 ekimdi 1 ekim değerlendirdim 2 ekim de 3 de 4 ekim olmadı bir de dün değerlendirdim bugün de mi olacak vallahi yoruldum

X