Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testi ??

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Dilos14

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2020
231
87
28
Selam kızlar. Bugün regli günüm ( henüz olmadım ) ve ovulasyon testlerim son bi kaç gündür bu şekilde çıkıyor ama yumurtlama takibi yapıyodum daha önce pik oluşmuştu. Tekrar mı yumurtlama olucak acaba ??

Eklentiler

• 20200903_100052.jpg
    71,5 KB · Görüntüleme: 284
Regl gününüz yaklaşıyor diye koyu çıkıyor bende de öyle olmustu daha önce

Öyle mi ? Daha önce siliklesir diye okumustum da şaşırdım bende cevabin için tesekkur ederim.
Benim o kadar koyu çıkmıştı ki gebelik var sandım hatta konu da açmıştım ama sonuç negatif oldu
ve hamile olduğum ay da hafif silikti Regl olacağım gün yapmıştım ikisini de

Aa cok ilginç kimisininde regli günü koyu çıkıyor hamile oluryor ama allah bagislasin

Ovulasyon testi ile hamileliğini öğrenen çok var belkide hamilesinizdir. öyle bir ihtimal varsa o fikride değerlendirin derim. tabi ki hamilesiniz demek değildir yüzde yüz ama bir kişide regli yaklaşınca koyu cıkıp sonrasında negatif oldu diye sizde de öyle olacak diye birşey yok. o yüzden moral bozmayın ve gebelik testi alın bence.

Ovulasyon ve gebelik testini ayni örnekle yaptım gebelik testinde cikmadi. Gebelik icin bir ümidim yok bu ay 3.61 den 0.13 e düsmustu en son bi kac gün once beta

Bende üç aydır deniyoruz geçen ay Hcg 2 çıktı karnım çok agrıdı çok KAşık batmam oldu Ama iki gün sonra gittim 0.10
Bendede oldu aynisi bu ay ., şüphelendim 3.61 çiktı 3 gün bekleyip tekrar gittim 0.13 e düsmüs bugun regl gunüm ama gelen gidende yok hic bir regli bilirtiside

İyi geceler uyanık bayanlar sizlere bı sorum olacak avulasyon testinde koyu iki cizgiyi gördükten tam 14 gunmu adet oldunuz yoksa çatlamanin 14 günümü adet oldunuz ben Ağustos 20 snde iki koyu çizgi gördüm yarın tam 16 ncı gün olucak hala adet olmadm umud edmelimiyjm sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…