Ovulasyon testi Yorum

Allahım birdaha böyle birşey yaşatmasın canım sağlıkla gelsin inşallah.
Benim düğünüm 14 mayıstaydı yalnız depremden dolayı düğünüm olmadı çok fazla kaybımız oldu. Eşim başka şehirde çalışıyordu kalacak yerimiz olmayınca düğün yapmadan evlendik bizde çok yeniyiz aslında. Ama hayatımda güzel birşey olsun istiyorum. Olumsuzluklardan sıyrılmak istiyorum. Çocuk sahibi olmayı zaten çok istiyorduk hiç beklemeyelim diyorduk. Aslında 2. Denememiz. Güzel birşeylerin olmasına ihtiyacım var. O yüzden çok sabırsızlanıyorum

Çok başınız sağolsun. Allahım geride kalanlara sabır ve ömür versin İnşallah.
Güzel şeyler olucak sen ben ve tüm isteyen herkesin kucağını Allahım İnşallah bebek ile doldursun Amin

Merhaba
Değerlendirdim fakat maalesef regl oldum
Olsun hayırlısı ne ise o olsun. Bende mayıs ayında değerlendirim bende regl oldum. Allah geciktiriyorsa güzelleştiriyordur. Üzülmemek elde değil ama dik durmamız gerek ilk önce bizim sağlıklı olmamız gerekki sonra bebeklerimiz olsun

Kesinlikle öyle ben bu ay doktor kontrolünde ilerliyorum klomene başladım. Benim aynı zamanda çikolata kistim de var o yüzden birazcık zorlanıyoruz sizin bir rahatsızlığınız vs var mı?

Kesinlikle öyle ben bu ay doktor kontrolünde ilerliyorum klomene başladım. Benim aynı zamanda çikolata kistim de var o yüzden birazcık zorlanıyoruz sizin bir rahatsızlığınız vs var mı?
Çok iyi doktorla ilerlemek. İnşallah bu ay hayırlısı ile olur. Herhangi bir sorunum yok. Mart ayında kürtaj oldum 8. Haftalık bebeğimin kalbi durduğu için bir sorun çıkması herşey güzel dediler rahmin yumurtalıkların felan. İlk gebelikte olur böyle şeyler dediler.

Ya çok üzüldüm. Ama doğal yollarla gebe kalabiliyorsun demek ki. Çok güzel bir şey bu da. Stres maalesef bitiriyor bizi. İnşallah en yakın zamanda alırız güzel haberleri

Ya çok üzüldüm. Ama doğal yollarla gebe kalabiliyorsun demek ki. Çok güzel bir şey bu da. Stres maalesef bitiriyor bizi. İnşallah en yakın zamanda alırız güzel haberleri
Aynen şükür evleneli 6 ay oldu 1. Ayda korunarak hamile kaldım. Korunma derken geri çekilme yöntemi ile. 1 kere Veren Allahım bir daha verir İnşallah
2 aydır deniyorum tık yok
Bu ayda deniyoruz bakalım.

Aynen şükür evleneli 6 ay oldu 1. Ayda korunarak hamile kaldım. Korunma derken geri çekilme yöntemi ile. 1 kere Veren Allahım bir daha verir İnşallah
2 aydır deniyorum tık yok
Bu ayda deniyoruz bakalım.
İnşallah düşündükçe stres yapıyoruz işte maalesef. Son gittiğim doktor Ovülasyon testlerini bile yasakladı sırf bu yüzden. Akışına bırakabilsek keşke

İnşallah düşündükçe stres yapıyoruz işte maalesef. Son gittiğim doktor Ovülasyon testlerini bile yasakladı sırf bu yüzden. Akışına bırakabilsek keşke
Aslında ben bu ay yapmıcaktım da yinede yapayım dedim. Takmıyorum ya ben değerlendiriyorum Allah verirse.

henüz olmamış bence yarın ya da yarından sonra koyulaşır diye düşünüyorum ama değerlendirmeye bugünden başlayın bence
Salı
Perşembe
Cuma
Pazar değerlendirdik. Bugünde değerlendiricez yani bu haftayıda değerlendiricez aralıklı bir gün var bir gün yok sonra zaten bayram için memlekete gidicez orda değerlendiremicez. Adetimede 1 hafta kalmış olacak. Bat tarihim 1 temmuz ader olursam.

Yaaa bat a çok az kalmış geç mi yumurtluyorsunuz ki acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…