Ovulasyon testi Yorum

Elif5255

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2023
2.123
1.323
25
Arkadaşlar,

Ovulasyon testi mi yorumlar mısınız.

Eklentiler

• 75E6C89A-D28E-4086-BD8B-873BB993D08B.jpeg
    68,4 KB · Görüntüleme: 51
  • C95FDDCB-BB96-44EA-A546-2AEFED190D99.jpeg
    52,7 KB · Görüntüleme: 56
Merhaba,

Birden fazla yapmak kalitesiz sperme yol açıyor diyorlar ama
Bugün pik mi olmuş çatlamış mı.
Herkes farklı konuşuyor sperm konusunda ama ben 2 kere ilişki yaptım çatlama gününde beklemedeyim, bu gün pik olmuş çatlayabilir her an bugün tekrar yapın isterseniz ovü

Herkes farklı konuşuyor sperm konusunda ama ben 2 kere ilişki yaptım çatlama gününde beklemedeyim, bu gün pik olmuş çatlayabilir her an bugün tekrar yapın isterseniz ovü
Şöyle söylüyeyim
perşembe günü, cuma günü, cumartesi gün birer kere oldu ilişki oldu o zaman yaptığım testler pek koyu değildi ama yinede değerlendirdik bugün buraya attığım testi bugün sabah 11:30 gibi yaptım.
1-2 güne kesin çatlar diye düşünüyorum bende

Benim dün pikti 10.33de 18.20de de çatlama gördüm belli olmaz heran çatlayabilir zaten değerlendirmişsiniz sıkıntı olmaz

Arkadaşlar,

Ovulasyon testi mi yorumlar mısınız.
Bugünüde değerlendir canım ondan sonra bırak bende ovülasyon testi kullanmıştım pikten 1 gece önce değerlendirmiştik hatta ama eşime de sürekli zorla da olsa bişeler kullndırıyodum kalite vs için kızım oldu o ay şimdi 10 aylık

Yaa ne güzelll Allahım size bağışlasın.
Ben mart ayında kürtaj oldum 8 haftalık bebeğimin kalbi durduğu için. Kürtaj kanamasından sonra doktorum başlayabilirsin dedi bütün sonuçlarım temiz geldi ilk gebelikte olur böyle şeyler dediler. Sonra nisan ayında adet oldum olmam gereken günde döngüm yine aynı değişmedi nisan ayında değerlendirdik olmadı. Şimdi ikinci adetimde bitti yine değerlendirmeye başladık İnşallah bu ay olur yoksa strese giricem. Girmekte istemiyorum hiç olmaz diye. Dua edin lütfen

Rabbim gönlüne göre versin canım ama gerçekten nerede bırakıyorsun o zaman oluyor biliyor musun hiç strese sokma kendini bir meşale bul benim de öyle oldu tam olmuyor artık dedim işe girecektim görüşmeler falan yapıyordum ama o sırada prensesim geldi

Çalışıyorum ben muhasebeci olarak.
Kürtaj döneminde 1 ay evdeydim deli gibi her yeri araştırıyordum neden böyle oldu ne için böyle oldu deli gibiydim tekrar iş başı yaptım sonra kafamı oraya verdim vaktim olmuyor zaten şimdide sadece adetim bitsin ovulasyon testi yapayım değerlendireyim diye bakıyorum. Meşgalem çok baya yoğun çalışıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…