Ovulasyon testi Yorum

Çalışıyorum ben muhasebeci olarak.
Kürtaj döneminde 1 ay evdeydim deli gibi her yeri araştırıyordum neden böyle oldu ne için böyle oldu deli gibiydim tekrar iş başı yaptım sonra kafamı oraya verdim vaktim olmuyor zaten şimdide sadece adetim bitsin ovulasyon testi yapayım değerlendireyim diye bakıyorum. Meşgalem çok baya yoğun çalışıyorum.
Allah kolaylık versin canım İnşallah en kısa zamanda bebişine Sağlıkla sıhhatle kavuşursun beklemenin sabretmenin ne kadar zor olduğunu biliyorum yıllardır bekledim sonunda prensesim geldi 27 yaşında anne oldum

Allah kolaylık versin canım İnşallah en kısa zamanda bebişine Sağlıkla sıhhatle kavuşursun beklemenin sabretmenin ne kadar zor olduğunu biliyorum yıllardır bekledim sonunda prensesim geldi 27 yaşında anne oldum
çok teşekkür ederim.
Amin İnşallah
Şey soracağım bugün 15. Gün ve perşembe gününden itibaren pazarda dahil hep değerlendirdik yeter mi sizce artık yoksa hala test yapıp devam edeyim mi.

çok teşekkür ederim.
Amin İnşallah
Şey soracağım bugün 15. Gün ve perşembe gününden itibaren pazarda dahil hep değerlendirdik yeter mi sizce artık yoksa hala test yapıp devam edeyim mi.
Cnım yeterli bence kendini strese sokma ben ovulasyon testi kullanırken kızıma pik gününden bir gece önce o yani isteyerek yakınlaşmıştık değerlendirme amaçlı değil ondan sonra pik günü falan bir şeyler oldu o değerlendiremedik sonrasında da hiç olmadı ama kızım geldi yani önemli olan içeride tutunma süresi ama ben eşime bir şeyler kullandırıyordum gönüllü gönülsüz illaki içiriyordum yani arı sütü bal falan karışımından yediriyordum bir de gönül siz de olsa keçiboynuzu falan suyunu kaynatıp içiriyordum arada bir iki bardak

Cnım yeterli bence kendini strese sokma ben ovulasyon testi kullanırken kızıma pik gününden bir gece önce o yani isteyerek yakınlaşmıştık değerlendirme amaçlı değil ondan sonra pik günü falan bir şeyler oldu o değerlendiremedik sonrasında da hiç olmadı ama kızım geldi yani önemli olan içeride tutunma süresi ama ben eşime bir şeyler kullandırıyordum gönüllü gönülsüz illaki içiriyordum yani arı sütü bal falan karışımından yediriyordum bir de gönül siz de olsa keçiboynuzu falan suyunu kaynatıp içiriyordum arada bir iki bardak
İnşallah bizimkide tutar.
Tutmazsa bende yedirmeyi denerim.

Merhaba,

10:35 de yaptım testi sanki hala yumurtlama döneminde miyim dün gecede iki defa ilişki oldu diyorlar ya ilişkiden sonra test yapmayın diye sizce alakası var mı böyle çıkmasında sonuçta üstünden baya saat geçti.

Eklentiler

• E3A29871-4A97-4B4B-AE97-BFF8E3C19C3E.jpeg
    E3A29871-4A97-4B4B-AE97-BFF8E3C19C3E.jpeg
    43,8 KB · Görüntüleme: 47
Merhaba,

10:35 de yaptım testi sanki hala yumurtlama döneminde miyim dün gecede iki defa ilişki oldu diyorlar ya ilişkiden sonra test yapmayın diye sizce alakası var mı böyle çıkmasında sonuçta üstünden baya saat geçti.
Yok canım yok... Bekle 10 gün en erken 4 gün kala felan test yap ovülasyon böyle koyu çıkarsa erken gebelik testi de çok silik çıkar pembiş hadi inşallah

Yok canım yok... Bekle 10 gün en erken 4 gün kala felan test yap ovülasyon böyle koyu çıkarsa erken gebelik testi de çok silik çıkar pembiş hadi inşallah
Merhaba,
Akşam bir daha test yapayım dedim 21:09 da bu sefer silik çıktı. Valla ben şaştım test mi doğru ben mi yanlış birşey yapıyorum çözemedim.

Eklentiler

• 07B16700-650C-49C5-A760-C3C4552F8D84.jpeg
    07B16700-650C-49C5-A760-C3C4552F8D84.jpeg
    68,2 KB · Görüntüleme: 42
Merhaba,
Akşam bir daha test yapayım dedim 21:09 da bu sefer silik çıktı. Valla ben şaştım test mi doğru ben mi yanlış birşey yapıyorum çözemedim.
Çatladığını gösteriyor canım artık bişey yapmana değerlendirmene gerek yok yani dunı et bekle sbırla

Kızlar merhaba ilk defa ovülasyon testi kullanıyorum. Artık yapmayı bırakmalı mıyım?

Eklentiler

• IMG_2109.jpeg
    IMG_2109.jpeg
    126,9 KB · Görüntüleme: 37
Ayın 20 sinde pik olmuş sanırım adet döngüsünün 9 günü olduğu için çok şaşırdım olabilir mi diye

Sizin adet gününüz ne zaman ?
Eğer bu ayda tutmadıysa 11 günüm var.
19 günde 1 adet oluyorum bu arada ben. 10. Gün yıkanıyorum kısa ve biraz uzun sürüyor ilk 3 gün yoğun sonra leke leke anca bitiyor. Doktor düzenliyse sıkıntı yok dedi.

Benimde 16 gün var. İnşallah bu ay yüzümüz güler. İlk olacak hayırlısıyla. Şuan beyaz akıntı geldi. Sürekli ıslaklık oluyor. Sağ kasığımda ağrı denecek kadar az ama gıdıklama gibi bir hissiyat var çok istediğim için mi bilmiyorum bir an önce zaman geçsin test yapmak istiyorum

Benimde 16 gün var. İnşallah bu ay yüzümüz güler. İlk olacak hayırlısıyla. Şuan beyaz akıntı geldi. Sürekli ıslaklık oluyor. Sağ kasığımda ağrı denecek kadar az ama gıdıklama gibi bir hissiyat var çok istediğim için mi bilmiyorum bir an önce zaman geçsin test yapmak istiyorum
Ben evleneli 6 ay olucak 1. Ayımda hamile kalmıştım ama haberim yoktu güyya korunuyorduk nasıl oldu anlamadım duyunca şok olduk ama tabikii sevindikktee. Takii 2. Ayında kalbi durdu bebeğimin kürtajla aldılar. Doktor kürtaj kanamamdan sonda başlayabileceğimi söyledi. Kürtajdan sonra 3 kere adet oldum ilk nisanda denedik malesef olmadı bu ayda deniyoruz bakalım ne olucak.

X