Ovulasyon testi üst üste kaç gün pozitif çıkar

Siz yarın ilk idrarla yapın sabah eczaneden alın unutmayın ilk idrarla 😊 gece yapılan test bile farrk ediyor. Ben yıllar evvel gece yaptım negatif cıktı sabah ilk idrarla silik çizgiyle öğrenmiştim kızımı 😊
Merhaba ilişkiden kaç gün sonra erken gebelik testinde varsa gebelik çıkar?

Eklentiler

• IMG_20240830_192302_236.jpg
    IMG_20240830_192302_236.jpg
    91 KB · Görüntüleme: 55
Siz yarın ilk idrarla yapın sabah eczaneden alın unutmayın ilk idrarla 😊 gece yapılan test bile farrk ediyor. Ben yıllar evvel gece yaptım negatif cıktı sabah ilk idrarla silik çizgiyle öğrenmiştim kızımı 😊
Benim ovulasyon testi nedne böyle oldu acaba koyulasmasi gerekirken 🥺

Eklentiler

• GAG-1725052813400.jpg
    GAG-1725052813400.jpg
    91,3 KB · Görüntüleme: 51
Karın altimda sürekli sancı oluyor ya böyle siliklesince nedne oldu anlamadım dün ve bugün silik çıktı 🥺

Li değerine göre silik olur zaten hep silik çıkması gerekiyor sadece ayda 1 kere çift çizgi köyü olacak aynı renkte. Şu an bi şey yok yani ondan bu şekilde. Yumirtlsmangununde degilsiniz. Karın ağrındaki sanciniz bişey diyemem ama yumurtlama günü değil

Li değerine göre silik olur zaten hep silik çıkması gerekiyor sadece ayda 1 kere çift çizgi köyü olacak aynı renkte. Şu an bi şey yok yani ondan bu şekilde. Yumirtlsmangununde degilsiniz. Karın ağrındaki sanciniz bişey diyemem ama yumurtlama günü değil
Tamam çok teşekkür ederim ya öyle iki çizgi görüp sonrasında çizgi görmeyince tedirgin oldum açıkçası resimde görüldüğü gibi çizgi belli olup sonraki gün silik cikinca ondan sordum böyle 🥺 ağladım falan dedim çatlama oldu da degerlendiremedim mi diye 🤦🏻‍♀️

Tamam çok teşekkür ederim ya öyle iki çizgi görüp sonrasında çizgi görmeyince tedirgin oldum açıkçası resimde görüldüğü gibi çizgi belli olup sonraki gün silik cikinca ondan sordum böyle 🥺 ağladım falan dedim çatlama oldu da degerlendiremedim mi diye 🤦🏻‍♀️

Bunun için ağlamayın diğer ay degerlendirirsiniz kaçırsanız da ne olacak ki. Üzülmeyin strese girmeyin boşa. Eğer çift çizgi görüp(ikiside aynı koyulukta) sonrasında bu şekilde olduysa zaten çatlama olmuştur ama cift çizgi aynı koyulukta olmadan direk bu şekilde silik çıkıyorsa bu normal hala yumurtlama olmamış demektir

Bunun için ağlamayın diğer ay degerlendirirsiniz kaçırsanız da ne olacak ki. Üzülmeyin strese girmeyin boşa. Eğer çift çizgi görüp(ikiside aynı koyulukta) sonrasında bu şekilde olduysa zaten çatlama olmuştur ama cift çizgi aynı koyulukta olmadan direk bu şekilde silik çıkıyorsa bu normal hala yumurtlama olmamış demektir
Görselde attiklarim gibi testlerim işte şuan bunlar hiç koyu değil bence testlerim bunlar şuan hala devam ediyorum yapmaya 🥺

Eklentiler

• IMG_20240830_192302_236.jpg
    IMG_20240830_192302_236.jpg
    91 KB · Görüntüleme: 40
Buda başladığım dan beri olanlar

Eklentiler

• IMG_1636.jpeg
    IMG_1636.jpeg
    141,8 KB · Görüntüleme: 36
Ben 21. Gun gormustum cok daha uzun surede gorenlerde var siz sivi alimini kesip hergun ayni saatte yapmaya devam edin kesinlikle gorursunuz
Evet hiç sıvı almıyorum yaparken saat sabah 12.20 yapıyorum hergun çizgi kaybolunca tedirgin oldum bende herkes baktım köyü çıkıyor benim bir den böyle çizgi cikark n kaybolunca sasirdim

X