Ovülasyon testi pozitif ama progesteron değerim 0 çıktı.

Eğer yumurtlamayı gördüyseniz yumurtlamayı gördükten 1 hafta sonra progesteron yükselir ben geçen ay değil ondan önceki ay doktor istedi diye progesteron testi verdim yumurtlamayı gördükten 8 gün sonra verdim 5.6 çıkmıştı

Bende ayni şeyleri hep dusunurum ama vaktinden önce naparsaniz yapin olmuyor. Her testlerinizi rahim film flan cektirdinizmi esiniz testlerinizi yaptirdinizmi biz hepsini iki ayri yerde yaptirdik cunku yanlış cikanda olmus cok ve bizde de oldu yanls cikti sonra baska yerlerde yaptirinca yanlis olduğunu anladik

Merhaba canım ben o testin pik ifade etmediğini söylemiştim ama üsteleyip seni üzmek asla istemedim.bu yeni ay regl sonrası doktor kontrolünde yumurtlama takibi yapmak iyi bir fikir olabilir hem için rahat eder yumurtanı ultrason ile kesin görmüş olursun

Benzer şeyleri yaşıyoruz
Bu ara herkes hamilelik haberi veriyor

İşte onu merak ediyorum
Birden mi yükselir
Giderek mi artar
2 gün sonra 3 5 gün sonra 6 gibi

bakıldı hepsi sadece rahim filmi hariç on
Rabbim herşeuşnnhayırlısını versin artık yapacak birşey yok

canim sonuc ne oldu ben de bir p vereyim diyorum bi vermeyim karisik

Benim yumurtam çatlamamış kiste dönmüştü geçen ay. Alttan muayene etti ultrasonla baktı ama önemsiz boyutta dedi. O yüzden progesteron çıkmamış.
Bu ay inşaAllah yeni bir umut
insallahh ovulasyon doneminde misin kiste donusme sebebi ne acep hic bahsetti mi doktor .

insallahh ovulasyon doneminde misin kiste donusme sebebi ne acep hic bahsetti mi doktor .
Hayır bahsetmedi ama pik görmeden 2 gün önce Hergün yürüyüş yap ve 3 litre su iç. Hareketsiz kalınca yumurta da yatıyor bizimle. Ben şuan ovülasyon dönemindeyim evet dün çatlatma iğnesi vuruldum Allahın izniyle

insallah canim hayirlisiyla bebis gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…