Ovulasyon Testi Önerisi

Brisling tebrik ediyorum canım. Kızlar olacak oldu mu geliyor galiba bebişler dimi?

tebrik ederim canım Allah tamamına erdirsin ne kadar çok istediğini takip etmiştim ne mutlu sanaki tez vakitte muradına kavuştun darısı bizlere artık dualarını eksik etme bizden

kızlar ben internetten almıştım medi-smart ovulasyon testiydi ve ilk denemede işe yaradı ve şimdi hamileyim ama tabi tesadüf de olabilir,yumurtlama günümü belirlemişti gerçekten ve o günlerde ilişkiye girdik,oldu.Korunmayı biraktığım 2. aydı.Allah nasip etti oldu umarım hepinizin en kısa zamanda herşey gönlünüze göre olur.

Misslinguist canım tam zamanında verdin haberini, ben de bu ay preseed kullanmak istiyorum ve bunun için de ovulasyon kiti almak istiyorum. Ben de medismartınkini düşünmüştüm şimdi sayede ona karar verdim ve alıcam inşallah, hakkımızda en hayırlısı olsun. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Sizi seviyorum kızlar.

herkese teşekkür ediyorum kızlar...dualarım sizinle inancınızı kaybetmeyin...herkes için bir vakti var..sabırla..kafanıza çok takıp üzülmeden..eşinizin moralini de iyi tutun...

sevgiler

Çok doğru dedin brisling canım. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Arkadaşlar ben bu ay wondfo marka ovulasyon testi kullandım. Bugun adetimin 17.günü ve az once yaptığım testte ilk defa bu kadar koyu çizgi yakaladım. Çizgiler eşit diyebilirim. Benden o uzayan akıntının ne zaman gelmesi gerekir acaba, bilgisi olan var mı? bir de benim adet döngüm düzenli ve 28 gündür. bu ay da 28 gün olacağını tahmin ediyorum. eğer 28 gün ise geç yumurtlamış olabilir miyim. Bu mümkün mü?

O makayı hiç denemedim ama canım sanırım bugünleri boş geçirmesen iyi olur. Bu günlerde hergün çalış bence canım. Sonra da gün aşırıya devam et. Çok da kafana takma sonrasını. Bakarsın tutar hayırlısı olsun. Akıntı ile ilgili bilgim yok o kadar çok takmamamya çalışıyorum. Zaten test ile günü tespit etmişsin şu durumda. Ben de bu ay medismart ovulasyon testi ile günümü tespite çalışıcam ve preseed kullanmayı istiyorum bakalım inşallah. Sonrası beklemede.

ben de medismart kullandım ve gerçekten ovulasyon gününü çok net gösterdi.yalnız testi kullanma talimatına harfiyen uymak şart.yoksa kaçırabilirsiniz.bebeğim28 hafif çizgi henüz yumurtlamanın başlamadığını gösteriyo.bir iki gün içinde o çizgi netleşicek bunu sende yaptığın diğer testlerde görüceksin zaten.işte o zaman önündeki iki gün içinde yumurtlamanın gerçekleşeceğini unutma.ve o günleri sakın boşgeçirme.hadi kolay gelsin..

kızlar bu yapışkan akıntı geldiğindemi ilişkiye girmek gerekiyo?benim bu sabah geldi bide sol kasığım ağrıyo ne yapmam lazım?bu akıntı yumurtlamanın başladığınımı gösteriyo yoksa yumurtanın çatladığını mı?

Ardacım ben yokken cevap yazdığın için çok teşekkür ediyorum canım. Biozard canım akıntı ile ilgili pek bilgim yok ama sanırım yumurtlamanın çok yaklaştığını ve 1-2 gün içinde yumurtlamanın gerçekleşeceğini haber veriyordu. Bizim testle bulmaya çalıştığımızı akıntı ile karşılaştırmalı bakarak tespit etmek gerek aslında, malum her ay test almak imkansız. Ben akıntı olayını falan anlayamadığım için bu ay ovulasyon testi aldım. Bilen varsa yardımcı olur zaten.

Canim eger yumurtlama gunune diyelim 5-7 gun varsa yani yumurtlama gecmesmise o gun iliski olsa yinede hamile kalma ihtimalin var cunku spermler 5-7 gun yasayabilir. Ayrica yumurta, yumurtlama olduktan sonra 24 saat daha yasiyor, o yuzden yumurtlama gunun olmadigini soyledigi o gunde hamile kalabilirsin.

Kızlar ben ovulasyon testlerimden bişi anlamadım. Adetimin bitiminden itibaren hergün işten dönünce 4 saat sayıp hiçbişi içmiyorum (ki benim gibi dakika başı su içen birine tam bir işkence gibi) ve medismart testimi yapıyorum. İlk günler hafif silik bir çizgi vardı. Kaçırmayayım diye hergün yaptım. Sonra çizgi kayboldu şimdi hiçbişi yok. Bilenler bana yardımcı olabilir mi? Of ya bi tespit edebilseydim, sonrasında preseed kullanacaktım ama. Moralimi bozdu bu test benim. Siz neler yapıyorsunuz kızlar?

Bu ay ben de kullandım adetim bittiği günden beri yapıyorum fakat hep silik çizgi bugün 19. gün ama yine silik Siklusum 32 gün olduğu için şu aralar yumurtlama olması lazım ama bakalım.

Kızlar ovulasyon testi kullananlara bir sorum var. Adetimin 23. günüdeyim ve 2 gündür silik çizgi görüyorum. Adetim 13 gün sürdü. Adetim bitelide 11 gün oldu. Sizce yumurtlamam ne kadar zaman sonra olabilir. Sizin silik çizgiler ne kadar sürdü? Şunun için soruyorum. Testlerim az kaldı, daha çoksa 2 günde bir yapayım. Hem günümü geçirmek istemyorum hem de testlerimi ekonomik kullanmalıyım. Şimdiden herkese teşekkürler...

mrb ben adetimin 10. günnünden itibaren kullanmaya başladım. çünkü adetim 27-28 günde oluyor. 10-11.gün silikti.12.gün koyuya çok yakındı. 13.gün tam kopkoyuydu..14.gün yaptığımda tekrar silikti yani 12 ya da 13.günde yumurtladım sanırım.silik çıkıyosa eğer devam etmelisin.iki günde bir yapmanın faydasıolmaz günü kaçıra bilirsin. mesela en 1.gün yapıp sonra 14.gün yine yapsaydım 13. yumurtladığım günü kaçırmış olucaktım bence 1 pkt daha al kullandıklarını da boşa gitmemiş olur.

yani bana 4 tane yetti. 5.yide emin olmak için kullandım.bende her ihtimale karşı diye 2 pkt almıştım o da bidahakki aya kaldı. işte adetini kaç günde bir olduğun önemli. zaten içinde yazıyo gününe göre kaçıncı gün başlaman gerektiği sen çok öncemi başladınki yetmedi.

Canım benim adetimin düzeni bozuldu, orada yazan zamanda hala adetli olabiliyorum ve sanırım geç yumurtluyorum. Çok teşekkürler hepinize, bugün tekrarlayacağım testimi. Ben de 3 paket aldım ama kaçırmak istemediğim için adetim biter bitmez başladım.Bakalım sonucu ben de merak ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…