Ovulasyon Testi Önerisi

yok cnm ya olumsuz bekleyeceğim artık adetimi hayırlısı olsun sağol yinede işlh benimde en yakın zamanda olur bebişim

adet günün geçtimi?bazen belli olmayabiliyo,adet günün geçtikten sonra belli oluyo.mesela benim de çok hafif çizgi çıktığında yumurtlama gününü 14 gün geçmişti.Biraz bekle bakalım ama hayırlısı olsun,olmazsa da kafaya takma,olur en kısa zamanda inşallah

bide mesela bu yaptığımdan 4 gün önce de yapmıştım idrar testi o zaman hiç çizgi çıkmamıştı.belki senin için de erkendir daha.

bide mesela bu yaptığımdan 4 gün önce de yapmıştım idrar testi o zaman hiç çizgi çıkmamıştı.belki senin için de erkendir daha.

sağol cnm ya işh olumlu olur bekleyeceğim artık gerçi benim geçmedi adet günüm sol kasımda hafif sızlamalar oluyor ara ara sanki adet olcakmışım gibi sonra geçio yine oluyo hayırlısı işş sonucu senin gibi olur yinede soğol

kizlar ya benim bir sikintim var. yukarida yazdim ya ovulasyon gunumu belirledi cubuk diye. ama benim kafama takilan bir sey var. benim sicaklik 1 gun sonra yukselmiyor. 2 gun sonra yukseliyor. bu durumu yasayan var mi? ben sicaklik olcmuyorum bu arada yanlis anlasilmasin. 3 ay olctum biraktim. sadece yumurtlama oldugundan emin olmak icin bir sabah olcuyorum. sicaklik yukselmisse diyorum tamam yumusrtladim ve bir daha da olcmuyorum.

ama ikidir dikkatimi ceken bir sey var. test sali gunu pozitif oldu ya bu demektir ki carsamba gun veya persembe sabah yumurtlayacam. ama sicaklik cuma degil cmt yukseliyor.

sicaklik 2 gun sonra yukselebilir mi?

Canım cevabını galiba bebiş verdi sana, baksana çizelgen çok sevindirdi beni. Tebrikler kibelecim.

yaff böyle bekleyip sonuç alamayanlarada çok üzülüyorum Rabbim herkesin kalbine göre melekler versin .
bende doktor tedavisi altındayım adetim düzensizdi hap falan verdi ilişki sırasınma yanmalar oluyodu onun içinde ilaç kullandım ve doktorum rahim filimi istedi tüplerimde açıkmış hiçbir sorunum yokmuş yumurtalama takipi için adetimin 5.günü gidiecem yani temmuzun 7 sinde adet olmam lazım şuan kasıklarımda ağrı hissi karnımda da hafif agrı hissediyorum gögüslerim çok hafif ağrıyo akıntımda beyaz su gibi buaralar arttı adet habercisimi bebek habercisimi şaşırdımm çokk istiyorum bende ya...

kızlar ben ovulasyon tetsi yaptım benim adetim 28 inde başladı ayın ikisinde bitti ayın 6 da yani dün test yaptım iki çizgide kırmızı ama ikinci çizgi birinciye göre biraz daha silikti ama belirgin kırmızı şimdi benim yumurtlamam bugün yarın olcakmı demek yardım edin

kızlar ben ovulasyon tetsi yaptım benim adetim 28 inde başladı ayın ikisinde bitti ayın 6 da yani dün test yaptım iki çizgide kırmızı ama ikinci çizgi birinciye göre biraz daha silikti ama belirgin kırmızı şimdi benim yumurtlamam bugün yarın olcakmı demek yardım edin

Canım sen bugün dahil 3 günü hiç boş geçirmemeye çalış, sonra da 2 günde bir devam et. Bana doktorum bu şekilde yaptırıyor. Muhtemel günlerde hergün, sonra günaşırı. Hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz İnşallah. Sen eşine bu konudan hiç bahsetme, benimki gibi ürkebilir, sadece giyin,süslen, sen bil. Hadi hayırlısı :teytey:.

ben kolaytestmerkezi.com dan ovulasyon mikroskobu aldım sınırsız kere kullanabiliyorsun.yani bir kere 75 ytl veriyorsun bundan sonraistediğin kadar kullan tükürükle çalısıyor çok begendim.başarılı bir ürün.Kısırlık testleri de varmış bakalım onları kullanmak zorunda kalmayız inşallah

Mervemelek canım burada ürünle ilgili bizi bilgilendirmen güzel de net adresi vermen belki reklama girebilir ve bu da yasak bildiğim kadarıyla. İstersen adresi siliver canım.

kızlar merhaba,
haziran ayında adetime yakın sürede korunmayı bıraktık ..adet periyodum 26 dan 30 a çıktı..temmuz ayında çok umutluydum...26 ve 30 günlere göre yumurtlama hesabı yapıp uyguladık..yataktan 20-30 dk kadar kalkmadım..vs..ama 9 ağustosta 31. gün regl oldum..birçok gebelik belirtisi hissetmem beni çok üzdü..sanırım herşey psikolojikti..önümüzdeki hafta kısmet olursa tatile çıkıcaz..yumurtlama sürem değişir diye Clearblue digital gebelik testi aldım..bir faydasını görür müyüm bilmiyorum ama..faydasını gören var mı?...bu marka hakkında bilgisi olan var mı.. geçmiş yazıları okumaya çalışıyorum..ara ara..herkese sağlıklı bebişler nasip olsun...inşallah

arkadaşlar kimseden bana ses yok mu o kadar karışık ki kafam yukarıya da yanlış yazmış ovulasyon testi yazacaktım:))..

kızlar merhaba,
haziran ayında adetime yakın sürede korunmayı bıraktık ..adet periyodum 26 dan 30 a çıktı..temmuz ayında çok umutluydum...26 ve 30 günlere göre yumurtlama hesabı yapıp uyguladık..yataktan 20-30 dk kadar kalkmadım..vs..ama 9 ağustosta 31. gün regl oldum..birçok gebelik belirtisi hissetmem beni çok üzdü..sanırım herşey psikolojikti..önümüzdeki hafta kısmet olursa tatile çıkıcaz..yumurtlama sürem değişir diye Clearblue digital gebelik testi aldım..bir faydasını görür müyüm bilmiyorum ama..faydasını gören var mı?...bu marka hakkında bilgisi olan var mı.. geçmiş yazıları okumaya çalışıyorum..ara ara..herkese sağlıklı bebişler nasip olsun...inşallah

Canım ben de gebelik testiyle ne alakası var diye düşünüyordum. Canım bunu hiç kullanmadım ama epey pahalıydı diye hatırlıyorum. Sen kullan hamiş olursan biz de alırız. Şimdiye kadar buraya bu test hakkında kimse bişey yazmadı. netten bakmıştım ve epey pahalıydı. Hadi Allah rastgetirsin.

canım ben de gebelik testiyle ne alakası var diye düşünüyordum. Canım bunu hiç kullanmadım ama epey pahalıydı diye hatırlıyorum. Sen kullan hamiş olursan biz de alırız. şimdiye kadar buraya bu test hakkında kimse bişey yazmadı. Netten bakmıştım ve epey pahalıydı. Hadi allah rastgetirsin.

bakalim öyleyse şansimi deneyim...haftaya başicam kullanmaya ..fayda görürsem bilgi veririm canim sağol

kızlar merhaba,

Canim clearblue iyi bir marka. Bence en iyisini almissin. Hakkinda hayirlisi olsun.

Canim inan bana benim hissetmedigim gebelik belirtisi kalmadi gecen ay. Sakin sen sen ol, hicbir seye belirti deme. Yoksa hamile olmadigini ogrendiginde cok aci oluyor. Sadece sakin ol ve zamana birak bunu, bu ay olsun deme, Allahtan hayirlisini dile.

Canim clearblue iyi bir marka. Bence en iyisini almissin. Hakkinda hayirlisi olsun.

Canim inan bana benim hissetmedigim gebelik belirtisi kalmadi gecen ay. Sakin sen sen ol, hicbir seye belirti deme. Yoksa hamile olmadigini ogrendiginde cok aci oluyor. Sadece sakin ol ve zamana birak bunu, bu ay olsun deme, Allahtan hayirlisini dile.

çok haklısın canım..kendimde onca şeyi nasıl buldum..şapşal gibi hissettim kendimi kocamıda inandırdım..o da üzüldü sonra bu ay kendimi dinlemicem..gebelik testi yerine ovulasyon denicem..
cleablue nun okuduğum kadarıyla diğerine göre bazı avantajları var..
evet fiyat farkı var ama 2-3 paket bitirmeye gerek kalmıyor sanıyorum..çünkü içinde yazana göre..yumurtlamanın olmasından 24-48 önce digital kısımda gülen bir yüz çıkıyor diğer zamanlar hiçbirşey çıkmıyor..yani açık koyu telaşı olmaz diye umut ediyorum..denicem kızlar tatilde olucam.. ama not düşücem gelince de sizlerle paylaşıcam..
bu arada adetimin son günü dündü adaçayı ile tarçın içmeye başladım..1 hafta içicem hergün..yine bu süre zarfında, keten tohumu bal karışımınıda bir tatlı kaşığı yicem..çinko hem erkek hem kadın için gerekliymiş yine 1 hafta ceviz ve fınfık yicem..yani biraz besinlere de dikkat edicem...bakalım ne olacak..
sevgilerr...

Brisling canım ben de bugün adet oldm acaba diyorum her ay o kullanıp atılan testler yerine seninkinden mi alsam? Nasıl kullanılıyor? Birazcık anlatır mısın. fiyatı ve aldığın yer hakkında reklama girmeden bilgi vereilir misin? İyi tatiller arkadaşım. ..

merhaba nesemese .ben de clear blue testini dün aldım ama ne zaman kullanacağımı bilemedim.olası yumurtlama arlığında mı o teste başlıyosunuz.bir de olası yumurtlama günlerinizi netten hesaplayıcılarla mı hesaplıyorsunuz.dün adetimin başlamasının üzerinden 10 gün geçmişti yaptım çıkmadı.şimdi hangi gün yapcam bilmiyorum.içind zaten 7 tane var.gerçi yardımcı aparatları 20 lik kutuda nette satılıyo.yani bi daha makineyi almaya gerek yok.ben eczaneden aldım.fiyatı nettekiyle aynıydı.

Brisling canım ben de bugün adet oldm acaba diyorum her ay o kullanıp atılan testler yerine seninkinden mi alsam? Nasıl kullanılıyor? Birazcık anlatır mısın. fiyatı ve aldığın yer hakkında reklama girmeden bilgi vereilir misin? İyi tatiller arkadaşım. ..

canım hayırlısı birdaha ki aya inşallah.. diyorum senin içinde..
ben netten baktım markayı yazınca bir sürü site geliyor birine üye olup alabilirsin..ben netten satışla almadım telefonla siparişde veriliyor ..aradım yerleri ankarayamış. kargoyla geldi..telefonla siparişte kapıda veya havale ile ödeme yapıyosun canım ..kargo şirketiyle anlaşmalılar..ama şöle kaliteli büyük bir eczaneden de bulabilirsin..eğer yoksa sor getirtiyorlar depolardan vs..fiyatı nette yazan her yerde aynı.yumurtlama gününe yakın başlanıyor kullanmaya benim 30 gün sürüyor periyodum ayın 9 unda regl oldum.normalde 16 gün eklemem lazım ilk güne ben 10 gün eleyip 19.da testi kullanmaya başlıcam...gülen yüz çıkınca 24-48 saat içinde ilişkiye girin yazıyor klavuzunda..yani 25-26 sı gb si ise yumurtlamam 7 tane çubuk var hergün kullanmayı planlıyorum..birazda gelen akıntıdan az çok ne zamana denk geldiği zaten biliniyor..ama sanırım bizde bir yanıgı var tam yumurtlama gününde beraber olmaya çalışıyoruz ya bu yumurtlamadan önce haber veriyor ki yumurtlama süresi kaçırılmasın hali hazırda sperm bulunsun diye..spermler yumurtadan daha uzun ömürlü canım..o sıralar gün aşırı ilşkide fayda var..eğer diğer testlerden yarar göremediysen bunu dene..belki daha iyi olur açık renk koyu renk sıkıntısı yok canım..a.s böyle bir gülen yüz çıkınca yakın zamanda yumurtlama olacak diye haber veriyor..inşallah işe yarar ben geçen ay 4-5 tane gebelik testi yaptım..2 kere kan verdim sapıtmış gbydim..olmadı ve tek düşünce yumurtlama günümü kaçırdım mı acabaydı..onlara verdiğim para yerine bunu almayı daha uygun gördüm..
baya uzunca oldu ama umarım faydası olur..
sevgiler...
a.s.

X