Ovulasyon Testi Önerisi

kullanımı da sormuşsun canım
çok pratik gördüğüm kadarıyla idrarı kaba koyup,çubuğu dijital nesneye takıyorsun..ve idrara tutuyorsun..kaç dk beklemen gerektiği üstünde yazıyor canım %99 doğruluğu vardır yazıyor ama bakıcaz...haa..belki 2-3 denemende yakalarsan gülen yüzü ..ve olaki o ay tutmazsa..bir daha ki aya da kalan çubukları kullanabilrsin ki inşallah gerek kalmaz demek istediğim illa 7 çubukta bitecek diye bişey yok..

bende ovulasyon testı kullanıyorum. sonucundan memnunum ama bazen ıkı sefer yapmamda gerekebılıyor. bende clearbluyu çok duydum. eger regl olursam bu ayda nette çok uygun fıyata buldum. daha once testlerımı satın aldıgım kişiden. görüştüm elinde varmıs. bende alıcam. siz kaça alıyorsunuz?

Kıymetlim, brisling çok teşekkürler kızlar. Bakalım siz bu ay hamiş kalırsanız ben gelecek aya hemen alırım inşallah. Allah hakkımızda en hayırlısını versin.

kızlar 77 ytl clearblue digital ovulasyon testi 7 çubuklu için uygun bir fiyatmıdır? siz kaça aldınızz? regl oldum alıcam sızden cevap beklıyorum

kızlar herkese merhaba,
tatilden döndüm sizlerle yumurtlama günü ile ilgili paylaşmak istediğim şeyi anlatıcam...benimle aynı durumda olan arkadaşlar olabilir..
ağustos 9 da regl oldum..periyodum 30 gün sürüyor..hesaplara göre 16. gün yumurtlama günüm çıkıyor..
tatile çıkarken ovulasyon testi aldım... clear blue digital..
ayın 20 sinde testi uyguladım ve ekranda gülen yüz çıktı yani 24 ila 48 saat arasında yumurtlama olacağını bildiryor...18 inde de yapmıştım negatifti...bu durumda yumurtlama günüm 11.13. gün arası olmuş oluyor yani hesaplardan erken...testi yaptığım gün sol kasığımda bir ağrı vardı..yumurta akı gibide bir akıntı geldi çok az..şüpheyle yaptım yoksa o tarihte yapmayı planlamıyordum..sonra ayın 22 sinde yaptım testi acaba yumurtlama gerçekleşti mi diye ve negatif çıktı yani o arada yumurtlama olmuş...
erken yada geç yumurtlama olabilir arkadaşlar...hesaplar şaşabilir...takip önemli epeydir uğraşan arkadaşlara tavsiye ederim..her ay stresten ve gebelik testlerindense.. belirli günü saptamak olasılığı arttırıyor...

Verdiğin bilgiler için çok teşekkürler Canım. Ramazan geçsin de ben de test almayı planlıyorum. Bu ay kayınpederim bizde ve çalışmalar durdu. Hayırlısı bakalım öbür aya kaldı umudumuz gene. Bu digital olanları çok merak ettim ben de.

kızlar bende gg den aldım ovulasyon testini... adetlerim düzensiz olduğu için yumurtlama günümü bulamk istedim. yapmaya başladığımdan beri ikinci çizgi hep silik çıkıyor. markası wondo mu ne öyle bişey... pek memnun kalmadım... yada ikinci çizgiyi ne zaman koyu görürsem o zaman memnun olucam diyebilirim...

adetim düzensiz ve dün adetimin 22. günüydü ve hala çizgi silikti... daha yumurtluycam da adet olacam da... ohooo... belki olmam :)
ama yinede sinir oluyorum... 10 gündür testi yapıyorum hep ikinci çizgi silik... siz ne önerirsiniz...

canim ben ilk kullandigimda 15 gun hic cikmamisti ben 28. gun yumurtlamistim. simdi sen hergun stres yapiyorsun yumurtlamak icin. yumurtlamadikca daha cok stres yapiyorsun. o da yumurtlamani engelliyor. o sebeple biraz oluruna birak bir de testlerine daha gec basla. vajinal sivini takip et, bu arada da yumurtlamayi bekleyecem diye bos gecem. 2-3 gunde bir dene. en kotu ihtimal haftada iki kez duzenli cinsel iliskin olsun. bir de spermlerin uzun yasamasi icin pre seedi tavsiye ederim. preseed diye gebelik bolumnde arattir. ne oldugunu gorursun.

Kibelecim seni görmek ne güzel, özletiyorsun kendini. Bebiş ve sen nasılsınız?
Simeray canım ben de şu gülen yüz olanlardan almak istiyorum nasipse. Ay onun markası neydi kızlar?

ben donna türk almıştım ama bir işe yaramadı attım da zaten.her şeyden elimi eteğimi çekmiş hayatıma devam ederken allah bana hamileliği nasip ettii..çok şükür.

clear blue digital ovulasyon testi canım..
ben kullandım memnun kaldım..sadece 1 gün gördüm gülen yüzü diğer 2 gün yaptığımda boş yüz vardı..7 kez kullanımlık..yani çizgi açık mı koyu mu gb bir endişem olmadı benim...ve şu da var.. ben biraz da kasık ağrılarıma dayanarak erken yaptım..eğer hesaplanan günler civarı yapsaydım..yumurtlama gününü kaçırıyordum...

slm arkadaşlar ben 6 ekimde adet oldum adetlerim düzensiz olduğu için adaçaı içtim v e 11 günde itibarn ovulasyon testi yapmaya başladım bir gün arayla ve dün çizgi silik çıktı ama önceleri hiç çizgi yoktu bugün gene yaptım gene aynı çizgi birinci kadar koyu değil ama sizce yaklaşıyormu yumurtlama gnüm yoksa oldumu yorum yaparmısınız

Evet yaklasiyor olmali. Bendede oyle oluyor. 1. cizgi 2. si kadar yada ondanda koyu cikmali ama sen 2 gunde bir iliskiyi ihmal etme.

Canım testinde kaç tane kaldı? Sonra benimki gibi bitivermesin, ben en sonunda tam yakalayacakken bitivermişti. Hoş çalışma da olduğu halde tutmadı ama. Hayırlısı.

kızlar testler de hikaye.benim hesaplayıcılarda yumurlama günlerim diye gösteriyor.akıntım da geldi ama testte bişey çıkmadı.bi kere daha 110 ytl vermeyeceğim.üstelik dijital olandan almıştım.

bencede haklısın guzelım.hepsı hıkaye.en ıyısı bu yumurtlama stresını kafadan atmak.psıkolojı bozuldukca hamıle kalmak zorlasıyor.

kızlar herkese merhaba digital ovulasyon testi sanırım bana yaradı çünkü yumurtlama günümün hesapladığımdan erken olduğunu gördüm.bu 3. ayımızdı dün gebelik testi yaptım pozitif çıktı inanamadım 2 tane daha yaptım ..:))
bugünde kan verdim sonuç bekliyorum.. umudunuzu kaybetmeyin Allah isteyen herkes nasip etsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…