Ovülasyon testi önerir misiniz?

kumru_asya89

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2023
356
171
34
Herkese selam kızlar
Son 1,5 aydır korunmuyoruz bebek istiyoruz, doktora gittim yumurtlama takibim yapıldı ve doktorum 3-5 ay boyunca olmazsa eşiniz doktora çıksın dedi, yaşım 33 ve bu yüzden olmasını çok istiyorum Tabiki herşey Allahtan .. geçtiğimiz ay regl oldum maalesef bu ay 28 Şubat bat tarihim şuan yumurtlama dönemindeyim sanırım. Ovülasyon testi ile hamile kalanlar oldu mu ? Ben nasıl yapıldığını da hiç bilmiyorum bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz

Meet you diye bir uygulama var ben ilk hamileligimde kullanmıştım şimdi de kullanıyorum ovulasyon testimle aynı sonucu verdi lubodicq marka ovulasyon testi aldım bu ay ilk kez deniyorum ama yumurtlama gunumu doğru tespit etti sonucu bekliyorum

Bende aynı markayı aydım ve aynı uygulamayı kullanıyorum. Yarın ovulasyon günü olarak gösteriyor testim de bugün daha koyu çıktı yarın tam koyulukta olursa uygulama doğru olmuş olucak. Daha önceki uygulamalar yanıltmıştı. Ve ovulasyon testi markası da gayet iyi

İnşallah sağlıklı bir hamilelik geçiririz bebeklerimiz saglikli doğar büyüturuz adet tarihiniz ne zaman acaba

Benimde 30 Kasım'dı 9. Haftada kalbi durdu sizin kaçıncı haftada oldu
12 haftalıkti ama 10. Haftada kalmış kafası ödem toplamış 30 Kasım'da bunlari duyduk 1 Aralık'ta kalbi durdu ilaçla düşürdüm sonra vakumlu kürtaj yaptılar sizinkini

Uygulamayı mı sadece kullanayım yeter li mi

Ben ilk gebeligimi orayı takip ederek kaldım bunda da test ve uygulama aynıydı adetiniz duzenliyse işe yarar
Çok özür dilerim ama kaç ay denediniz oldu . Ben çok korkuyorum ya olmazsa kalamazsam diye vitamin kullanıyorum aynı zamanda folik asit ve b12 biotin kullanıyorum

Çok özür dilerim ama kaç ay denediniz oldu . Ben çok korkuyorum ya olmazsa kalamazsam diye vitamin kullanıyorum aynı zamanda folik asit ve b12 biotin kullanıyorum
Ben hamilelik istedikten 1 ay sonra hamile kaldım sonra bebeğimi kaybettim Aralık'ta simdi 2. Bebek için test ve uygulama kullanıyorum daha ilk ayım inşallah olur

Ben hamilelik istedikten 1 ay sonra hamile kaldım sonra bebeğimi kaybettim Aralık'ta simdi 2. Bebek için test ve uygulama kullanıyorum daha ilk ayım inşallah olur
Hemen kalmışsınız zaten yine olur öyle düşünüyorum yaşınız kaç

Bende hemen kalmayı çok istiyorum çünkü 33 yaşındayım eşim de çok istiyor . Ne yapmalıyım ilişki sonrası vs öneriniz var mı ? Yada vitamin olarak ne kullandınız

Çok özür dilerim ama ilişkiden sonra hemen lavaboya gitme ihtiyacım oluyor yıkıyorum acaba yıkamamak mı gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…