Ovülasyon testi önerir misiniz?

Evet düşükten sonra insan daha çok yıpranıyor ama emin ol bir süre sonra kendi haline birakiyorsun. Kalbini ve aklını rahatlat bence düşükte yapmış olsanda hamile kalabiliyor olman seni mutlu etmeli. Gerisi zaman ve biraz sabır

Evet haklısınız, düşükten sonra 2 ay kanama vs diyince ben çok yıprandım çok üzüldüm, artık kendi haline bırakmam gerekiyor. Hayırlısı ne zamansa o zaman olsun ne diyelim

Hangi testlerden bahsettiniz ? Hormon testleri mi ? Doktora sordum ama gerek yok şuan demişti benim için . O yüzden bende bekledim
Hormon ve sperm testleri
Suan daha yenisiniz ondan yapmamistir ucbey ay daha olmassa yaptirin. hatta basta yaptirin istiyorsanz ama 6 aya kadr olmassa drlr testleri istiyor
size kalmiş

Hormon ve sperm testleri
Suan daha yenisiniz ondan yapmamistir ucbey ay daha olmassa yaptirin. hatta basta yaptirin istiyorsanz ama 6 aya kadr olmassa drlr testleri istiyor
size kalmiş
Yaza kadar beklemeyi düşünüyorum olmazsa yaptıracağım Allah izin verirse

Evet gerçekten öyle

Kaç ay denemiştiniz o hamilelikte ?

Kaç ay denemiştiniz o hamilelikte ?
İlk gebeliğimde korunmayı bıraktım ay olmadı bir daha ki ay hamile kaldım yani 1 buçuk ay sonra, korona oldum yumurtlama dönemimde maalesef antibiyotik röntgen penisilin iğne derken gelişemedi.
Bu arada yumurtlama döneminde ağrı kesici almayın eğer alıyorsan abla çatlamayı engelliyormuş.
Eylülde kürtaj oldum iki ay zaten kanamam oldu aralıkta anca düzeme girdi iltihap olmuş

Anladım çok geçmiş olsun inşallah sende güzel haber alırsın.

Sanırım şimdi 4 ay oldu deniyorsunuz

Kızlar hayırlı sabahlar. Ovulasyon testlerim böyle çıktı.15 nisan ve 17 nisanı değerlendirdim. Bugün sabah biraz silinmeye başlamış çizgi ama hala koyu pik koyusu değil artık. Bugünü ve yarını da değerlendireyim mi yoksa bugün boş bırakıp yarını mı değerlendireyim yarından sonra müsait olmayacağım. Teşekkürler

Eklentiler

• IMG_20230417_171925_455~2.jpg
    61,3 KB · Görüntüleme: 32
İnşallah nolur dualarınızda eksik etmeyin beni de
Canım instagramda Lotus ovulasyon var danışmanlık yapıyor Servin Hanım . Önerdiği aldığım da laboquick marka çok kaliteli . Her sorunuza hızlı net bir cevap alırsınız ben çok memnun kaldım kendisinden

Güzel sonuc aldiniz mi yani hamile misiniz? Bende ondan danışmanlık almayi düşünüyorum da faydasi olur mu diye çekiniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…