Ovülasyon testi kullanıp hamile kalan var mı ?

sağlıkla ilerlesin canım banada dua et 8 aydır deniyorum olmuyor son 3 aydır da ovulasyonla deniyorum degerlerim normal benimde eşiminde ama amh biraz düşük çıktı kaliteli mi olmuyor yumurtlama galiba tutmuyor bi türlü

Yumurta rezervi ve kalitesiyle ilgili bir problem amh düşüklüğü diye biliyorum. Dua edeceğim mutlaka size de. Folik asite başlayın siz de belki tutunmayı kolaylaştırır. Olmazsa aşılamaya başlayın direkt çünkü yumurtayı olgunlaştırıp çatlatıyorlar dışarıdan müdahale ile. Rabbim güldürsün yüzünüzü bir an önce. Bana 4 yıl önce olmaz çocuğun demişlerdi hormonlarım yüzünden rabbim nasip etti şükürler olsun.

Hep bunu dusunmusumdur yumurtlamadan da acabs mumkun mu diye. Nasil oldu sizin anlatir misiniz

Hep bunu dusunmusumdur yumurtlamadan da acabs mumkun mu diye. Nasil oldu sizin anlatir misiniz
Anlatmissiniz iki kez yumurtlamissiniz sanirim. Tabiki yumurta olusmadan hamilelik olmaz ama yumurtlamaya biraz uzak zamanlardaki iliskiyle de hamilelik oluyor mu acaba aslinda bunu merak ediyorum

Anlatmissiniz iki kez yumurtlamissiniz sanirim. Tabiki yumurta olusmadan hamilelik olmaz ama yumurtlamaya biraz uzak zamanlardaki iliskiyle de hamilelik oluyor mu acaba aslinda bunu merak ediyorum
Yani açıkcası ben de yumurtlamayı ilk baştaki testte görmedim. Onu da yazdım zaten. Kendi tahmin ettiğim kısım bu iki kere yumurtlamak. Be de sizin gibi yumurtlama olmadan nasıl hamile kalacağım diye düşünüyorum çünkü. Bilemiyorum çok garip bu işler aklım almıyor bazen /:

Aynen gercekten garip. Su acidan onemli. Standart bir cinsel yasantimiz var. Yumurtlama gunlerinde daha sık iliskiye girerken adet sonrasi adetin hemen öncesi gibi gunlerde araya dort gun girdigi bile oluyor. Ben gunasiriyi bile kaldiramiyorum gorev gibi. Siz birde hergun yapmışsınız zor isler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…