Ovulasyon testi ile hamilelik anlaşılır

Burada bu konu ile ilgili çok şey okuyunca ben de kendimi kini paylaşmak istedim inşallah faydalı olur.
Ovulasyon testim 14 Mart'ta pik oldu 15 Mart'ta çatladı. Beklenen adet günüm 28 Martti.
13 14 15 16 17 Martı değerlendirdik. 21 Mart'ta labaquick kaset testinde çok ince gölge gördüm.
23 Mart'ta yaptığım kaset test belirgindi. Bu sürede ovulasyon yapmaya devam ettim. Ve adete 3 gün kala iki çizgide kıpkırmızı çıktı. Resimleri alta yüklüyorum inşallah faydalı olur 🍀 tekli olarak yüklediğim resimler gebelik testlerim 22 23 24 25 ne ait.
Hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah bu program nedir acaba

Burada bu konu ile ilgili çok şey okuyunca ben de kendimi kini paylaşmak istedim inşallah faydalı olur.
Ovulasyon testim 14 Mart'ta pik oldu 15 Mart'ta çatladı. Beklenen adet günüm 28 Martti.
13 14 15 16 17 Martı değerlendirdik. 21 Mart'ta labaquick kaset testinde çok ince gölge gördüm.
23 Mart'ta yaptığım kaset test belirgindi. Bu sürede ovulasyon yapmaya devam ettim. Ve adete 3 gün kala iki çizgide kıpkırmızı çıktı. Resimleri alta yüklüyorum inşallah faydalı olur 🍀 tekli olarak yüklediğim resimler gebelik testlerim 22 23 24 25 ne ait.
Benimde gün geçtikçe koyulaşmaya başladı ovülasyon testlerim reglime 2 gün var bugün geçti sayarsak 1 günüm kaldı sizce reglim geldi diye mi lh hormonum yükselmeye başladı?

Eklentiler

• Screenshot_20230404_213320_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20230404_213320_com.android.gallery3d.jpg
    37,4 KB · Görüntüleme: 183
Benimde gün geçtikçe koyulaşmaya başladı ovülasyon testlerim reglime 2 gün var bugün geçti sayarsak 1 günüm kaldı sizce reglim geldi diye mi lh hormonum yükselmeye başladı?
Hamilelik olabilir test yapın cikar benim 7 gün Kala çok silikti 2 gün kala zaten çok aşırı belirgindl

Canm resimleri ekledigin hangi uygulama hayırlı olsun bu arada

Testler negatif değil. İnşallah 🕊️
Merhaba ben köyde oturuyorum bugün adetin gecikti olmadım ovülasyon test yaptım t koyu çıktı merkeze gitme şansım yok henüz sadece bir tane de gebelik testim var ama onu kullanmak istemedim hemen bana yardımcı olurmusunuz imkanım çok kısıtlı burada eşimede süpriz olsun istiyorum

Bu test bir gün gecikme mide bulantım ve göğüs ağrım var

Eklentiler

• EA3EEA74-91F1-4ABD-8952-20A4AE80FAC1.jpeg
    EA3EEA74-91F1-4ABD-8952-20A4AE80FAC1.jpeg
    183,1 KB · Görüntüleme: 151
Kizlar benimde adetim 5 gun gecikti, ovulasyon yaptim bu sekilde cikti, gebelik testi yaptim negatif cikti. Adet olamadim; adet olmadan yumurtlama mi oluyor?

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    86,4 KB · Görüntüleme: 105
Kizlar benimde adetim 5 gun gecikti, ovulasyon yaptim bu sekilde cikti, gebelik testi yaptim negatif cikti. Adet olamadim; adet olmadan yumurtlama mi oluyor?
Bilmiyorum ama ben yaptığımda T daha koyuydu ve hamile olduğumu öğrendim ama testte çıkmadıysa hamile değilsinizdir muhtemelen yumurtlamada değildir

Kızlar selam kafam olmuş bir milyon resmen iyice karıştı 😂
Regl 3gün var ovulasyon testi yaptım Bi sonucuna bakar mısınız? Gittikçe koyulaşıyor mu? Tekrardan mı yumurtluyorm anlamadım 🙄 testlerim aşağıda en üstte olan 10 Nisan sabah yaptığım diğer 2li olan üstteki 12 Nisan ve yine sabah olan diğer alttaki ikincide yine 12 Nisan saat 13.45 civarı yorum yapar mısınız?

Eklentiler

• IMG_20230412_232551.jpg
    IMG_20230412_232551.jpg
    64,7 KB · Görüntüleme: 124
X