Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

En koyu olduğu gün ve sonrasında gelen 2 gün :)) koyulastiktan sonra cizgiler siliklesmeye baslayacak ertesi güne bu yumurtanin catladigina isaretmis

kızlar bugün adet günümdü ovulasyon testinde çift çizgi çıktı bu tam olarak ne demek acil yardımlarınızı bekliyorum

Çok iyi ya :)) bugünde deneriz inş :)) peki ne zaman çatlamış acaba bugün mü dün mü.. bu gece de deneyelim inşallah tutar heyecan bası kuzum ya

Çok iyi ya :)) bugünde deneriz inş :)) peki ne zaman çatlamış acaba bugün mü dün mü.. bu gece de deneyelim inşallah tutar heyecan bası kuzum ya
Dün catlamis tatlım. Ben cuma doktorun yanindaydim yumurtan 1.2 güne catlar demisti sonra eve gelince ovülasyon testiyle onaylamak istedim acaba doğru mu diye baktim hemen koyu cizgi beliriverdi :))) bence cumartesi de catladi yani :) ama bugün benim son denememdi zaten sperm canli kalabiliyor o yüzden yarın deneme olmayacak. Salı günü de hemen fitile baslayacam kısmetse şu mantar kafami cok karistiyor bu aydan umudum kalmadi koskoca 1 ay hicbiseyim yoktu yumurtamin catladigi gün mantar oluştu şaka gibi ya

Kız ben ilişkiye giremiyorum bugün sıcak su yok şaka gibi duş alamiycaz yaparsak.. bir de o mantar bendede var şimdi sen denemeden sonra o fitillere başlarsan bebek oluşununu etkilemez mi?

Bugün ilişkiye girmezsek şansım az oluyo dimi dünki ilişkiyle tutmayabilir belki..

Bugün ilişkiye girmezsek şansım az oluyo dimi dünki ilişkiyle tutmayabilir belki..

Tutabilir canım neden tutmasın sonuçta sperm canlı kalıyor.
Dünkü hala canlı yani.
Sen fitili bugün yada salı günü aksami kullan

Yarın sabahta endoskopi yapacaklar mideye morelim çok bozuk çok stresliyim bu aydan umudum kalmadı çok değişik bi ruh halindeyim geçen ayda bu dönemlerde böyleydim.. Allahım sen büyüksün....

Yarın sabahta endoskopi yapacaklar mideye morelim çok bozuk çok stresliyim bu aydan umudum kalmadı çok değişik bi ruh halindeyim geçen ayda bu dönemlerde böyleydim.. Allahım sen büyüksün....
Sıkma canını bende yarin kan verecem tiroit ve anemi icin bakalım sonuc ne cikacak.. amaaan olursa olur olmazsa napalim artik takmamaya çalış

Sıkma canını bende yarin kan verecem tiroit ve anemi icin bakalım sonuc ne cikacak.. amaaan olursa olur olmazsa napalim artik takmamaya çalış
Allah sağlık sıhhat versin bize kuzum bu ay olursa çok güzel olur olmazsa da vardır Allahın bir bildiği gelecek zamanda olur inş.. herşeyden önce en hayırlısı olsun hakkımızda..

Allah sağlık sıhhat versin bize kuzum bu ay olursa çok güzel olur olmazsa da vardır Allahın bir bildiği gelecek zamanda olur inş.. herşeyden önce en hayırlısı olsun hakkımızda..
Ben bugün fitili kullanacam icim hic istemese de artik tedaviye baslamam gerek ((

Bu ay olmazsa bizde diğer ay soğan kürüne başlayalım mı ?

Allah sağlık sıhhat versin bize kuzum bu ay olursa çok güzel olur olmazsa da vardır Allahın bir bildiği gelecek zamanda olur inş.. herşeyden ö
Ben bugün fitili kullanacam icim hic istemese de artik tedaviye baslamam gerek ((

Önce bizim sağlığımızın yerinde olması gerek ama ben de hiç istekli değilim..
Son ovulasyon testimi de kullanayım dedim.. halen hafif çizgi varmış..

Eklentiler

• 1479154789094.jpeg
    33,2 KB · Görüntüleme: 381
Evet bende de vardi ama bugünü es geciyorum nede olsa sperm canlı kalıyor hala dünden kalanlar vardir tutarsa artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…