Ovulasyon testi ile gebelik

balimaya

Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2022
63
28
25
Hanımlar merhaba ben buralar da yeniyim :) 22 yaşındayım yeni evliyim 5 Aylık sadece :)) çocuk istiyoruz rabbim inşallah herkese verir 🙏🏼 fakat bu ay kafamı karıştıran konular var.. Erken gebelik testi yaptım negatif, normal test yaptım o da negatif normal de bugün adet olmam gerekiyordu ama olmadım tabii arada kasık ağrısı bel ağrısı var ama bu ovulasyon olayını denedim ekteki gibi anlamadım hamile miyim değil miyim yardımcı olursanız çok sevinirim 🌸
IMG_20220201_190308.jpg

Lh hormonu vücutta her zaman olduğu için böyle çıkması normal ama içiniz rahat etsin kan verin isterseniz.

Ama geçtiğimiz hafta yaptığımda bunu da görmemiştim ilginç geliyor ama şu karantina olayım bitsin ilk işim o olacak tabii ki regl olmazsam 😄

Hanımlar merhaba ben buralar da yeniyim :) 22 yaşındayım yeni evliyim 5 Aylık sadece :)) çocuk istiyoruz rabbim inşallah herkese verir 🙏🏼 fakat bu ay kafamı karıştıran konular var.. Erken gebelik testi yaptım negatif, normal test yaptım o da negatif normal de bugün adet olmam gerekiyordu ama olmadım tabii arada kasık ağrısı bel ağrısı var ama bu ovulasyon olayını denedim ekteki gibi anlamadım hamile miyim değil miyim yardımcı olursanız çok sevinirim 🌸 Eki Görüntüle 2998933
Canım merhaba bende sizin gibi şüphede olan arkadaşlarım için denedim 4+1 haftalık hamileyim böyle çıkması gerekiyor seninde

Eklentiler

• IMG_20220201_224512.jpg
    IMG_20220201_224512.jpg
    86,9 KB · Görüntüleme: 277
Canım merhaba bende sizin gibi şüphede olan arkadaşlarım için denedim 4+1 haftalık hamileyim böyle çıkması gerekiyor seninde
Yaa maşallah rabbim sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🙏🏼 💖 bilmiyorum fotoğrafta belki de tam da net çıkmıyor ama gözle baktığında bariz de çizgi var içim içimi yiyor bekliyorum bakalım hayırlı haberi umarım hamileyimdir 🙏🏼🥰

Yaa maşallah rabbim sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🙏🏼 💖 bilmiyorum fotoğrafta belki de tam da net çıkmıyor ama gözle baktığında bariz de çizgi var içim içimi yiyor bekliyorum bakalım hayırlı haberi umarım hamileyimdir 🙏🏼🥰
Amin canım inşallah Rabbim gönlüne göre versin kimsenin kucağını boş bırakmasın benim bu ikinci bebişim çok dua ediyorum isteyen herkese nasip olsun inşallah 🙏🥰

Amin canım inşallah Rabbim gönlüne göre versin kimsenin kucağını boş bırakmasın benim bu ikinci bebişim çok dua ediyorum isteyen herkese nasip olsun inşallah 🙏🥰
Yaa ne güzel işte kardeşi geliyor 🥰 hem sağlıklı hem de hayırlı canlar olsun geleceği temiz olsun yavruların 🥰🌸🙏🏼

Hanımlar merhaba ben buralar da yeniyim :) 22 yaşındayım yeni evliyim 5 Aylık sadece :)) çocuk istiyoruz rabbim inşallah herkese verir 🙏🏼 fakat bu ay kafamı karıştıran konular var.. Erken gebelik testi yaptım negatif, normal test yaptım o da negatif normal de bugün adet olmam gerekiyordu ama olmadım tabii arada kasık ağrısı bel ağrısı var ama bu ovulasyon olayını denedim ekteki gibi anlamadım hamile miyim değil miyim yardımcı olursanız çok sevinirim 🌸 Eki Görüntüle 2998933
Hayırlısıyla hamilesin inşallah 🙏 🌸 diğer çizgi Baya belirgin. Yarın testi tekrarla canım

Zaten hep dayanamadığımızdan olur :KK43: sabah ilk idrarla dene

Şeytanla bu akşam kanka olucam akşamdan beri dürtüyor beni bende dayanamadım yaptım iyi mi oldu bilemedim ilk başta dedim idrarı mı çok damlattım yok eminim 3-4 damla ama bakalım dediğini uygulayacağım 🤗🤗🥰🥰🙏🏼🙏🏼

Ayyyyy ne diyeceğimi şaşırdım şu an cidden miiii 🤩🤩🤩🤩✨✨🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️ dur panik yapmayım şimdiiii ayy inşallah dediğiniz gibidir bakalım inşallah 😄😄😄 teşekkür ederim 💞🙏🏼
Canım benim inşallah hevesin kursağında kalmaz. Ben bir senelik evliyim senin gibi 5. 6. Aylarımda hep bir beklemeden test yapmalar çok yaşadım. Senin attığın fotoda ki gibi hiç böyle belirgin çizgi çıkmadı. O yüzden pozitif olduğunu düşünüyorum. Hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah

Canım benim inşallah hevesin kursağında kalmaz. Ben bir senelik evliyim senin gibi 5. 6. Aylarımda hep bir beklemeden test yapmalar çok yaşadım. Senin attığın fotoda ki gibi hiç böyle belirgin çizgi çıkmadı. O yüzden pozitif olduğunu düşünüyorum. Hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah
Ne desen haklısın çünkü bende 5 aylık evliyim olacaksa hayırlısıyla olsun sağlıklı olsun yaradandan başka bir şey istemiyorum ama işte bunu duymak bile çok mutlu etti bakalım tez zaman da bir hekim tarafından da duyarım inşallah 🙏🏼 🥰🤗

Ne desen haklısın çünkü bende 5 aylık evliyim olacaksa hayırlısıyla olsun sağlıklı olsun yaradandan başka bir şey istemiyorum ama işte bunu duymak bile çok mutlu etti bakalım tez zaman da bir hekim tarafından da duyarım inşallah 🙏🏼 🥰🤗
İnşallah inşallah. Sonuçlarını burada paylaş olur mu

Var gibi canım gördüm ikinci çizgiyi hafif🤭 ama idrarı çok damlatmışsın. İnşallah bebiş seninledir🥰 yarın ilk idrarla tekrar dene bakalım yine aynı çıkıcak mı
Denedim laboquick vardı elimde negatif gözüküyor adet sancısı var böyle ama bakalım ya bugün pekte üstünde durmadım 🥺

Denedim laboquick vardı elimde negatif gözüküyor adet sancısı var böyle ama bakalım ya bugün pekte üstünde durmadım 🥺
Hakkında hayırlısı olsun canım yoksa bile canını sıkıp kendine stres yapma inan o zaman daha da zorlaşıyor vakti zamanı ne zamansa o zaman geliyor umarım en kısa zamanda hamileyim mesajını görürüm 🥰

X