Ovülasyon testi hk

Bende aynı o durumdayım gerçekten düşünmemek elde değil nasıl aşıcam bu durumu onu da bilmiyorum
Bende öyle rabbim yardımcımız olsun en hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatla bizleride sevindirsin inşallah yapıcak bişey yok elden geleni yapıyoruz gerisi Allah'tan

Bana bi kez çatlatma iğnesi yapıldı ama olmadı zaten çünkü eşimde de sıkıntı var ikimizde gidip geliyoruz bakalım
Hayırlısı olsun inşallah benim eşimde sıkıntı yok benim yumurtam büyümüyor onu da ilaçla büyütüyor doktor sonra çatlama oluyor ama tutmuyor nedense

Herşey ne zor bende evlenince aman hemen hamile kalırım diye korunmuştum ne pişmanım ama nerden bileyim bir bakıyosun millet evleniyor hop 3haftaya hamile diyorlar ben bişey anlamadım bir biz mi yumurtlama çatlama takip ediyoruz sanki bazen saçma geliyor bana 😃

Kızlar bende de pco var adet düzensizliğim de var ama bir iki gün oynama yapıyodu sadece.. Geçen ay çook gecikmeli adet oldum.. Bu ayda gecikmem oldu.. Döngünün 44. Günü bugün.. Ovulasyonla gebelik öğrenenler olduğunu duydum bende yapıyorum bi kaç gündür yorumlar mısınız bana ..üsttekini bugün yaptım alttakini bir gün önce yaptım
IMG_20230228_172700.jpg
IMG_20230226_141546.jpg

Kızlar bende de pco var adet düzensizliğim de var ama bir iki gün oynama yapıyodu sadece.. Geçen ay çook gecikmeli adet oldum.. Bu ayda gecikmem oldu.. Döngünün 44. Günü bugün.. Ovulasyonla gebelik öğrenenler olduğunu duydum bende yapıyorum bi kaç gündür yorumlar mısınız bana ..üsttekini bugün yaptım alttakini bir gün önce yaptım Eki Görüntüle 3211495 Eki Görüntüle 3211496
Bunun için normal gebelik testi veya en garanti kan testi yapsanız daha sağlıklı bir sonuç olur bu testler HCG ölçmüyor lh ölçümü yapıyor

Evet biliyorum ama elimde test yok yapamıyorum bu şekilde öğrenenler de varmiş o yüzden sormak istedim
Bende gördüm birkaç kişide ama sonucunda umutsuzluk getirmesin size diye söylüyorum herkeste olucak diye birşey yok belki tekrar yumurtlama oluyor da olabilir

Bende gördüm birkaç kişide ama sonucunda umutsuzluk getirmesin size diye söylüyorum herkeste olucak diye birşey yok belki tekrar yumurtlama oluyor da olabilir
Üç gündür böyle çıkıyor ama değişiklik yok hiç.. Bir de alışığım zaten umutlanırım sonra hayal kırıklığına uğrarım sonra tekrar umutlanırım.. Hayatım bu şekilde devam ediyor zaten..

X