Ovülasyon testi hk

Umarım olur inşallah çok takmayın herseyin vakti zamanı var demek ki öyle düşüneceğiz

daha çok gençsin canım ya biz 40 geldik:) merak etme mutlaka olur 24 yaş ne ki? bende eşime istersen boşanalım dediğim zamanlarım oldu,ama herkesn sınavı farklı oluyor.Allahım dermansız dertler vermesin .bak sorunda yokmuş lütfen psikolojini bozma ve oluruna bırak olurmu

Gebelik test sayısı iyiymiş 4 aydır deniyoruz bizde bakalım nasıl olacak

Bilmem aslında doktor da diyor ya şey artık psikolojik olarak oraya bağlamışım kendimi beynimi rahat bırakamıyorum kendimi hep burda buluyorum hergün diyorum adetime şu kadar kaldı bu kadar kaldı diye

Bu ay da 3yumurtam çatlamıştı ama gebeliğe dair bir belirtim yok duphaston verdi doktor tutunmayı sağlar dölleme olursa dedi o da göğüs hassasiyeti yaptı gebelik mi ilaç mı anlayamıyorum

Ben 3yıldır evliyim 2yıldır gebe kalmaya çalışıyorum evlenen bütün arkadaşlarımın çocuğu oldu ya da hamile eltimin ikizleri oldu
Bende aynı durumdayım düşüklerim var benim de eltimin ikinci çocuğu oldu gelen geçen de sorup duruyor insan çok yıpranıyor

Bende aynı durumdayım düşüklerim var benim de eltimin ikinci çocuğu oldu gelen geçen de sorup duruyor insan çok yıpranıyor
Yolda yürümek istemiyosun diymi anlıyorum hiç hamile kalmadım bende bir kimyasal oldu onu da tesdüfen öğrendim o kadar

Gebelik test sayısı iyiymiş 4 aydır deniyoruz bizde bakalım nasıl olacak
Ben biraz sabırsızım .5.ayda doktora gittim olmuyor diye .hsg çekti tuplerin kapalı hiç geçiş yok şu durumda doğal yolla imkansız dedi .
Eşime de senin sperm hareketin çok yavaş. Şu durumda üzgünüm gençler dedi tüp bebeğe yönlendirdi gün bile verdi . Para tuzagiymis bunların hepsi . 1 ay sonrası cift çizgiyi gördüm. Hatta adetim 1 hafta geçmişti. Stresten demiştim baya ağlamıştım çünkü. Betam 700 u geçmişti kan verdiğimde

Arkadaşlar birgebenin günlüğünü ovulasyon testini kullanan var mı memnun kaldınız mı yoksa başka test alabileceğimiz marka öneriniz var mı?
Merhaba bende minnak kurabiyeler sayfasından gördüğüm innovitayı kullanıyorum pcos olmama rağmen oldukça hassas yumurtlama günümü biliyorum lakin yumurtalarim catlamiyor bu ay doktora gittim bende ilaç falan aldım bakalım inşallah Allah'ın izniyle olucak

Ne güzel yaa maşallah

Yolda yürümek istemiyosun diymi anlıyorum hiç hamile kalmadım bende bir kimyasal oldu onu da tesdüfen öğrendim o kadar
Aynen öyle canım bazen evden çıkmak bile istemiyorum tanıyanlar direk daha hamile değilmisin diyip duruyor benle beraber evlenenler hepsi çocuk sahibi oldular

Bende bekliyorum iğne olmadım çatlıyor ama büyümüyor benim

Aynen öyle canım bazen evden çıkmak bile istemiyorum tanıyanlar direk daha hamile değilmisin diyip duruyor benle beraber evlenenler hepsi çocuk sahibi oldular
Benimde öyle arkadaş grubumuzda bir ben varım sohbetlere bile katılamıyorsun herkes çocuğunu konuşuyor falan çok kötü bir durum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…