Ovülasyon testi hk

Kdrssss

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2023
408
106
Arkadaşlar birgebenin günlüğünü ovulasyon testini kullanan var mı memnun kaldınız mı yoksa başka test alabileceğimiz marka öneriniz var mı?

Ben kullandım ama gebe kalamadım adetin ve yumurtlaman düzeliyse kullan ben pcosum ama işe yaramadı takviye ilaçlar lazım

Kullanabilirsin o zaman kuzum benim yumurtam büyümüyor o yüzden ilaç kullanıyorum doktora gidiyorum takip yaptırıyorum ilişki günleri öneriyor ona uyuyorum ama hala gebe kalmadım

Ben kullandım ama gebe kalamadım adetin ve yumurtlaman düzeliyse kullan ben pcosum ama işe yaramadı takviye ilaçlar

Gerçekten mi gebe misiniz şuan ne kadar süreçte tuttu rica etsem anlatabilir misiniz
geçen sene bir iki ay kullandım ama adetlerim düzensizdi, olmadı tüp bebek yaptırmıştım düşükle sonuçlandı.şubat ayında. sonra 3 yada 4ay düzenli adet olmadım pco da vardı, agustos eylül gibi düzene girdi birazda kilo verdim tabi ki,eylül de çatlatma iğnesi yaptırdım tutmadı,o ay adet bitince ovulasyon testi aldım sayfadan, bende bir arkadasımdan duymuştum oda testle hamile kalmıştı,ekim ayında ki adetten sonra denedmve tuttu canım şu an 19 haftalık hamileyim.Allahım herkese nasip etsin

Ay çok güzel darısı bize inşallah kilo etkili mi bu süreçte ya

Maşallah rabbim kucağına almayı da nasip etsin inşallah bizlerede dua et lütfen bende kaçtır deniyorum doktor çocuğun olur diyor olmalı diyor hiçbir engel yok yumurta var spermler de güzel ama tutmuyor işte

Ben 3yıldır evliyim 2yıldır gebe kalmaya çalışıyorum evlenen bütün arkadaşlarımın çocuğu oldu ya da hamile eltimin ikizleri oldu

Ben 3yıldır evliyim 2yıldır gebe kalmaya çalışıyorum evlenen bütün arkadaşlarımın çocuğu oldu ya da hamile eltimin ikizleri oldu
Güzel düşünün güzel olsun inanın salın kendinizi akışına bırakın ben çok takmıyorum şu sıra olacağı varsa olur tedbir alalım taktir Allahtan elti konusu hep ayrı zaten

Maşallah rabbim kucağına almayı da nasip etsin inşallah bizlerede dua et lütfen bende kaçtır deniyorum doktor çocuğun olur diyor olmalı diyor hiçbir engel yok yumurta var spermler de güzel ama tutmuyor işte
Allahım isteyen herkese nasip etsin, ben 7 senedir bekliyorum canım,rabbim ne zaman derse inan o zaman oluyor,her şeyin vakti zamanı var emin ol,

Arkadaşlar birgebenin günlüğünü ovulasyon testini kullanan var mı memnun kaldınız mı yoksa başka test alabileceğimiz marka öneriniz var mı?
Laboquik kullandım ben . 20 ovulasyon 6 gebelik testi vardı içinde .140 a fln alıyordum trendyoldan .yumurtlamamin olduğu gün pik oluyordu kendimde hissediyordum zaten akintimdan hafif kasik agrimdan. Çok şükür şu an gebeyim. Hani ilk denemede pik gördün diyelim gebelik olmadı hemen karamsar olmayın vakti saati vardır elbet. 15 gün 1 gün arayla dolu geçirdiğimiz halde gebelik olmamıştı bunun yanında ovulasyonda yapıyordum tabi . 6 ayın sonunda oldu pes etmedim 6 ay ovuslasyonla denedim

Güzel düşünün güzel olsun inanın salın kendinizi akışına bırakın ben çok takmıyorum şu sıra olacağı varsa olur tedbir alalım taktir Allahtan elti konusu hep ayrı zaten
Ah diyorum diyorum kuzum namaz kılıyorum dua ediyorum ama işte stres azalmıyor ki

Allahım isteyen herkese nasip etsin, ben 7 senedir bekliyorum canım,rabbim ne zaman derse inan o zaman oluyor,her şeyin vakti zamanı var emin ol,
Öyle tabiki isteyen herkese herkese nasip olsun inşallah düşmanım bile olsa bununla sınav olmasını istemem öyle zor süreçler öyle yıpratıcı ki eşime çok üzülüyorum kendime değil artık çocukları çok seviyor keşke diyorum 1tane bile olsa verebilsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…