Gebeliğe Hazırlık Ovülasyon testi hakkında

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet sağlık ocagında kan verdim ama sonuçlar normal çıktı gebelik yokmuş 😔 ciddi oranda demir eksikliği çıktı. Sanırım stresten kaynaklıda adet olmuyorum. Hayırlısı buymuş demekki 🙏🏻😔
Hakkında hayırlısı olsun canım 11 gün önce bende bebeğimi kaybettim 10. Haftada Allah herşeyin hayırlısını versin herkese.. önce bedenini sifaya kavuştur demir eksikliği önemli tedavi edilmezse gebeliğin ilerki dönemlerinde anemi hatta akdeniz anemisine çeviriyormuş gebelikten önce depolarını doldur canım sonrasında hayırlı bir evlat nasip olsun inşallahhh

Hakkında hayırlısı olsun canım 11 gün önce bende bebeğimi kaybettim 10. Haftada Allah herşeyin hayırlısını versin herkese.. önce bedenini sifaya kavuştur demir eksikliği önemli tedavi edilmezse gebeliğin ilerki dönemlerinde anemi hatta akdeniz anemisine çeviriyormuş gebelikten önce depolarını doldur canım sonrasında hayırlı bir evlat nasip olsun inşallahhh
Benimde ferritin 4 çıktı. Demirim aşırı düşük 😥ondan mı gebe kalamiyorum ben acaba yaa

Demir 32, ferritin 10. Hormon testleri ile birlikte adetin 3. günü baktırmıştım. Ben de ondan mı kalamıyorum acaba, şimdi sizi görünce... 🥺
kuzu bu yazısmadan sonra kan vermıstım demırım 15 cıktı ve ben hazıranda hamıle kalmışım..
dıs gebelık gecırdım.
sanırım tamamen onunla alakalı degıl ama depoları doldurmak gerekıyor :)

kuzu bu yazısmadan sonra kan vermıstım demırım 15 cıktı ve ben hazıranda hamıle kalmışım..
dıs gebelık gecırdım.
sanırım tamamen onunla alakalı degıl ama depoları doldurmak gerekıyor :)
Yaaa, sağlıklı gebelik de nasip olur inşallah. Ben hiç kalamadım. Tsh 4.82 çıktı, böyle çıkması gebeliğe engel diyenler de var. Daha kötü bir şey olmasın diye duacıyım.

Yaaa, sağlıklı gebelik de nasip olur inşallah. Ben hiç kalamadım. Tsh 4.82 çıktı, böyle çıkması gebeliğe engel diyenler de var. Daha kötü bir şey olmasın diye duacıyım.
bende 3 sene sonunda gebe kaldım canım ..
ınsallah saglıkla nasıp olur tekrardan.
benım tsh 1,8 falandı hamıle kalınca 5,28 olmsutu doktor hap verdı onu kullanıyorum..
sen bır dahılıyeye gıt hap verırler tsh ıcın hemen düşüyor zaten.
Allahım daha fazla bekletmesın senıde canım,amın

bende 3 sene sonunda gebe kaldım canım ..
ınsallah saglıkla nasıp olur tekrardan.
benım tsh 1,8 falandı hamıle kalınca 5,28 olmsutu doktor hap verdı onu kullanıyorum..
sen bır dahılıyeye gıt hap verırler tsh ıcın hemen düşüyor zaten.
Allahım daha fazla bekletmesın senıde canım,amın
Amiiin canım, Allah daha fazla bekletmeden, aratmadan en kısa zamanda hayırlısını kolaylıkla nasip etsin inşallah. 🌺

X