Ovulasyon testi, gogus agrısı ve hamilelik

Test yaptınız mı hiç bende bekleyemiyorum ya insan deliriyor
Ovulasyon testlerine devam ediyorum hala dün cizgi nerdeyse yoktu bugün biraz belirgin ama gebelik testi henüz yapmadım bi yandan çok erken öğrenmek istemiyorum çoçuk düşünmeye başladığımızda (şubat 2022)hemen hamile kalmıştım ama kimyasal gebelik olmuştu kam verdim hcg değerim 86dan 37ye düşmüştü yine aynısı olur diye korkuyorum

Ya aslında hiç düşünmemek gerekiyor ama olmuyor o şekilde benim anladıgım

Ya ben düşünmedim bir ay hiç takip etmedim yine olmadı yani daha ovulasyon testlerine başladım biliyorum anormal değil hala hamile olmamam ama insan istiyor
Ya ilk düsündügünzdr hemen hamile kalmıssınız bence yine kalırsını ovulasyonla hele hemen kalırsınız. Tavsiyem prolaktine baktırın

Ya ilk düsündügünzdr hemen hamile kalmıssınız bence yine kalırsını ovulasyonla hele hemen kalırsınız. Tavsiyem prolaktine baktırın
Ilk düşündüğümde kaldım ve hayal gibiydi ama uzun sürmedi ve daha sonra hiç kalmadım bakayım yaza kadar böyle denemeye devam edeceğim yaza kadar olmasa kontrollere başlarım bu ay ilk defa ovulasyon testi denedim ama oda garanti değil değerlendirsem bilene tutmayabiliyormuş

Yine kalın çizgi çıktı ama erken gebelik testi yaptım maalesef negatif kısmet artık

Tabi, yarın bir de ilk idrarla test yapacagım

OvulasyoN testinin gebelik göstergesi oldugunu ğek sanmıyorum ama denedim bende
Ovulasyonda öğrenenlerin çoğu t çizgisi c ye gore daha koyu olduğunu fark ettim bende çizgi var ama t çizgisi daha koyu değil. Henüz regl 3 4 gün var erken gebelik testinde bisey çıkmadı sanirim ovulasyon testleri regl yakında belirgin çıkıyor. Önümüzdeki ay tup bebek tedavisine başlayacağım kısmet artık.

Göğüs ağrısına fazla takılma bence, oğluma hamileyken hiç belirti olmamıştı
İlk gebeliğimde hiç bişeye dikkat etmemiştim ama olmuştu evlendim 1 ay sonra hamileydim bi oğlum var 3 yaşında çok şükür Rabbim herkese nasip etsin Şu an yaş 34 ve 2. De olsun diye uğraşıyorum ne diyeyim hayırlısı artık

Benim de yaş 31, 9 yaşında oğlum var artık kardeş istemeye başladı, bakalım ne zaman nasip olacak.

Bugün 27. Gün benim, 30. Günde adet olmam gerekiyor sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım bir sey cıkmadı sanırım hamile değilim olsam en azından siliş çizgi çıkardı

Benim de yaş 31, 9 yaşında oğlum var artık kardeş istemeye başladı, bakalım ne zaman nasip olacak.
Ben yazarken korktum aslında zaten 1 çocuğun varmış falan diye linç edilirm sanmıştım bakalım artık hayırlısı ama akşamdan beri hafif pembe akıntım var sildikçe geliyor yine bi umut işte belki üstüne görmedir acaba 3 gün öncesinden olur mu bı üstüne görme

Yaptim silik goruyor gibiydim esime gosterdim yok dedi sonra kutusunsan cikardim slip seklinde ama heehalde o cizgi boyanacak yeri diye kabartmali diye dusundum. Bide epey sisim adet plmadan sizerim o yuzden hamilelik degil die dusunmeye basladim
Resmî negatif yapıp baksan bi de. Belki yarın yine test yaparım gerçi 1 tane kaldı elimde siz ne zamandır deniyorsunuz ben 1 yıl önce hap kullandım sonra bıraktım 5 ay kadar ama düzenli içmedim öyle sonra hep denedik ama. Olmadı son 3 aydır ovülasyon testini öğrendim Bu sitede baktım herkes yapıyor hadi diğer aylar yanlış yaptım diyelim bu ay hesabıma göre herşey doğruydu hayırlısı diyelim artık

Hergün iliski yasamak yada üst üste 4 veya 5 gün sperm kalitesini düsürür istesenzde esinizden kaynakli gebelik oluşmayabilir. 2 veya 3 günde bir ilişki yeterli oluyor bunu ister doktorunuza sorun ister googledan araştirin ayni cevabi alacaginiza eminim fazlasiyla ve uzun süredir denemelerden dolayi emin yaziyorum özellikle pik günü yada bir iki gün önceside gayet uygun olabilir eger baska bir hastalik yoksa tabikide gebelik tutar bir gün. Ben ovulasyonu biraktim nedenide beni stresse sokmasi planli iliskiye girmek cocuk odakli olmak en büyük stress zaten ...

Nasil yapiliyor o acaba? Yarib sabah ilk idrarla yapacagim ben bittikce aliyorum. Bugun erken gebelik testini ikiye bolup aradaki slip i cikardim daha net gorim diye belirli bi sure sora cok silikde olsa 2. Cozgi gordum ama artik kurumamiydi bilmiyorum hemen cikmiyor

Ben valla iki aydir deniyorum gecen ah ovulasyonu yanlis kullanmisim bu aydan umutluydum ama cinsel birlesme sorasi hafif bi sanci basladi ondan adetim fbi dusunmeye basladim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…