Ovulasyon testi bozuk mu

Hayirligunler678

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2024
668
186
23
Kızlar kafam o kadar çok karışık ki demin de bir konu açtım ama söylemeyi unutmuşum. Ayın 6 sında adetim bitti testlerim 8 inde geldi bende ovulasyon testlerimi kullanmaya başladım kafamı karıştıran iki şey oldu. Birincisi 11 Temmuz öğlen yaptığım test bozuk mu yoksa pik mi anlayamadım. İkincisi ise eğer bozuksa ve onu görmezden gelirsek testlerim gittikçe silikleşiyor gibi acaba normal mi bilmiyorum. Nolur yardım edin

Merhaba, idrarın max çizgisinin üstüne geçmemesine özen göstermelisiniz. Çok uzun süre bekletmenize de gerek yok. Plastik bir kap/bardak kullanabilirsiniz direkt üzerine idrar yapmak yerine

Ovulasyon testleri gittikçe koyulasmiyor. Dalgalanmalar olabiliyor. Ama pik yaptığında net koyulugu farkedersiniz.

Bir de inşallah bu ay hamile kalirsiniz ama olmaz ve tekrar denemeniz gerekirse, bu testlerden değil de kaset ovulasyon testi almaya çalışın. Onların sonuçları daha belli oluyor

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun duan için. Dualara ihtiyacım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…