Ovulasyon testi acill bakar mısınız?

sevvalpapatya

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2024
225
50
19
Kızlar ovülasyon testi üsttekini sabah saatlerinde yaptım alttakini yeni yaptım sizce yumurtlama varmı yoksa yarınıda beklemelimiyim

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    181,4 KB · Görüntüleme: 256
Adetinizin kaçıncı günü? Döngünüz kaç gün sürüyor bir de
Adetim bu aralar çok değişik iki aydır adetimden önce lekelenme gördüm ilk ay pembe kahverengi akıntı geldi akıntı durmadan adet gördüm sonraki ay adetime 1 hafta vardı 3 gün kahverengi akıntı gördüm sonra durdu hamile olma ihtimalim vardı ama 15 gün sonra adet gördüm son ayın döngüsü 45 gün sürdü o yüzden şimdi de adetim biteli 9 gün oldu 9 gün boyunca yaptığım ovulasyon testlerinide ekliyorum

Eklentiler

• IMG_4257.jpeg
    IMG_4257.jpeg
    66,1 KB · Görüntüleme: 231
Bence henüz yumurtlama olmamış pikten sonra silikleşince çatlama oluyor diye biliyorum. Adetin 9. günü erken yumurtlama için.

Ben de ilk kez ovulasyon testi yaptıyorum bu ay ama hiç bir fikrim yok anlamadım yumurtlamada ne kadar koyuluk oluyor hangi gün yumurtlama oldu ya d henüz ollmadı mı bilmiyorum bana da yardım eder misiniz.testlerim bu şekilde
IMG_20240807_223416.jpg
IMG_20240807_223416.jpg

Ben de ilk kez ovulasyon testi yaptıyorum bu ay ama hiç bir fikrim yok anlamadım yumurtlamada ne kadar koyuluk oluyor hangi gün yumurtlama oldu ya d henüz ollmadı mı bilmiyorum bana da yardım eder misiniz.testlerim bu şekildeEki Görüntüle 3462657 Eki Görüntüle 3462656
Tatlım benimde çok fikrim yok bu konularda ama 2 ağustos ve 4 ağustos da koyu gözüküyor benim testlerim hemen silikleşmeye başladı seninkiler ikinci çizgi hep belli

Eklentiler

• IMG_4322.jpeg
    IMG_4322.jpeg
    80,7 KB · Görüntüleme: 122
İnşallahhh canım ya.ben baya kopkoyu olmasını bekliyordum c kısmındaki gibi olmayınca yumurtlamadım mı acaba diye düşündüm.ilk kez yapınca aradaki farkı da bilmiyorum kafalar karışık yani
Bende öyleyim canım benimde öyle aşırı koyulaşmadı acabada kaldım o yüzden testlere devam ediyorum düzensiz adet gördüğüm için ama bir anda koyuyu görüp silikleşti benimki birde 16. Gün 5 ağustosta sağ yumurtalıklarımda ağrı vardı felaket derecede o yüzden çatladığını düşünüyorum inşallah tutar hamile kalırım

Premom uygulamasini indirebiliyorsaniz eger, yani türkiye de mevcutsa tavsiye ederim, testleri yükleyip cizgiye göre size pik i gösteriyor. Daha kolay olur sizin icin.

Bende öyleyim canım benimde öyle aşırı koyulaşmadı acabada kaldım o yüzden testlere devam ediyorum düzensiz adet gördüğüm için ama bir anda koyuyu görüp silikleşti benimki birde 16. Gün 5 ağustosta sağ yumurtalıklarımda ağrı vardı felaket derecede o yüzden çatladığını düşünüyorum inşallah tutar hamile kalırım
İnşallah rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versin.

X