Ovulasyon oldu mu

Flowerswomen

Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2022
109
24
25
Arkadaslar SAT im bugün 15.gunundeyim akıntım şeffaf yapışık halde ama ovulasyon testinde bi sey yok yardımcı olur musunuzjjj

Düzenli devam edin pik çizgi olmamış henüz , her ay değişiyor yumurtlama zamanlarımız teste devam

Ayy inşallah ya 3 yıldır evliyim bebiş istiyoruz 6 aydır deniyoruz ilaç içtim klomen letu bakalım sonuç verir inşallah bu ay ya
Ovulasyon testi ile çok hamile kalan olmuş tam yumurtlama yakalandığı icin insallah güzel haberler alırız hepimiz

Aaa çok sevindim siz ne zamandır isityorsunuz
Benim yeni açıkcası Uzun bir süre olmadı doktorumda 1 sene akışta kal 1 senenin sonunda olmazsa gel dedi rutin olarak , 30 yaşındayım ama pco var o yüzden biraz yumurtlama tembelliği yapıyormuş gebeliğe engel değil dedi

Bende de PCO var mı yok mu belli değil dedi yani 4 aydır tedavi gördüm klomen letu bı tane daha ilaç verdi işte ama bakalım yumurta ne xaman pik yapacak çok sevindim inşallah ikimizde hamile oluruz bu ay canım

Bende de PCO var mı yok mu belli değil dedi yani 4 aydır tedavi gördüm klomen letu bı tane daha ilaç verdi işte ama bakalım yumurta ne xaman pik yapacak çok sevindim inşallah ikimizde hamile oluruz bu ay canım
İnsallah yumurta takibi bence çok önemli onu yakalamak normalde zor ama bilip görürsek daha iyi değerlendirebiliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…