Ovulasyon oldu mu

Yani T cizgin daha koyu 2 gündür değerlendir yarında eğer c koyu çıkarsa yine değerlendir teste göre devam et ama çatlaması gerek PCO var mi
Ama 6 aydır şüphelenmiyor değilim, hazirandqn beri adet düzenim değişmeye başladı, 27 27 28 giden düzenim 26 30 arası değişti. Kontrolleri aksattm bazi nedenlerden.

Ama 6 aydır şüphelenmiyor değilim, hazirandqn beri adet düzenim değişmeye başladı, 27 27 28 giden düzenim 26 30 arası değişti. Kontrolleri aksattm bazi nedenlerden.
Ama 26-30 pcos u göstermez pcos 3 ay aralıklarla ve 45 günden sonra ortaya çıkar genelde pcos yoktur hormon değişikliği mevsim değişikliği stres etkiler

Ama 26-30 pcos u göstermez pcos 3 ay aralıklarla ve 45 günden sonra ortaya çıkar genelde pcos yoktur hormon değişikliği mevsim değişikliği stres etkiler
Hayır oyle bir durum yaşamadım en uzun 30 gun. Pco yok. En son 31 ekimde regl oldum. Ve suan 28 günlük düzenime göre 12 gün var.

Benim yeni açıkcası ☺️ Uzun bir süre olmadı doktorumda 1 sene akışta kal 1 senenin sonunda olmazsa gel dedi rutin olarak , 30 yaşındayım ama pco var o yüzden biraz yumurtlama tembelliği yapıyormuş gebeliğe engel değil dedi
Bakar mısın ikiside şuan koyu aynı renk fotoda gözükuyir mu bilmiyorum yumurtam çatladı mu yoksa çatlayacak mi

Eklentiler

• 16686943759415009936830603748595.jpg
    16686943759415009936830603748595.jpg
    81,2 KB · Görüntüleme: 27
Kızlar merhaba, ben de yeni başladım ovülasyon testine. Daha önce bir düşüğüm oldu ve sonrasında düzensizlik yaşadım. Şimdide ovülasyon testi yapıyorum fakat sizden ricam ovülasyon takibimi yorumlamanız. Teşekkür ederim şimdiden.
F6A7E4FC-49F7-455D-89DE-21F3E59351F4.jpeg

Kızlar merhaba, ben de yeni başladım ovülasyon testine. Daha önce bir düşüğüm oldu ve sonrasında düzensizlik yaşadım. Şimdide ovülasyon testi yapıyorum fakat sizden ricam ovülasyon takibimi yorumlamanız. Teşekkür ederim şimdiden. Eki Görüntüle 3163978
Ayın 19 unda pozitif olmuş sanırım yarın t cizgin koyulaşır bugünü yarını değerlendir yarın da yap bakalım t köyü ilirsa yumurtlarsun şuan da hazırlanıyor galiba yarın t cizgin koyulaşır

Kızlar merhaba, ben de yeni başladım ovülasyon testine. Daha önce bir düşüğüm oldu ve sonrasında düzensizlik yaşadım. Şimdide ovülasyon testi yapıyorum fakat sizden ricam ovülasyon takibimi yorumlamanız. Teşekkür ederim şimdiden. Eki Görüntüle 3163978
18 ve 19 pik yapmış. 19 akşam dediğin testte yumurtan çatlamış. Değerlendir

Evet ama o 1.de de iki çizgi rengi aynı o zaman da pzotifiti onalr bı gündüz aynı gündüzün gecesi digeri
2. Sıradaki 3 ve 4 den bahsediyorum. 3 de t çizgisi c den koyu 4 de silik bu demk oluyor ki diğer testler öyle görünse bile sen 3. Testi dikkate alacaksın pik olan o. Üstteki tüm testlere zaten bakılacak bişey yok. Bu arada testlerin yanına üstüne bir yere tarih veya döngünü yazarsan daha iyi olur

Ayın 19 unda pozitif olmuş sanırım yarın t cizgin koyulaşır bugünü yarını değerlendir yarın da yap bakalım t köyü ilirsa yumurtlarsun şuan da hazırlanıyor galiba yarın t cizgin koyulaşır
Ama akşam yaptığımda çizgi silik çıktı yine de yarın pozitif çıkar mı

X