Ovülasyon ile gebelik yardım kızlar

nazoli33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2023
55
26
30
Merhaba kızlar birkaç kere laf olsun diye gebelik testi yaptım erkenden ama negatif çıktı yarın regl olmam gerek öylesine bir ovülasyon testi yaptım bu şekilde çıktı hamilelik olabilir mi yoksa hiç test almaya gerek yok mu iki gündür böyle çıkıyor daha kırmızı olanı yani üsttekini 10 dk bile olmamıştır yapalı

Eklentiler

• IMG_3436.jpeg
    IMG_3436.jpeg
    224,3 KB · Görüntüleme: 154
Merhaba kızlar birkaç kere laf olsun diye gebelik testi yaptım erkenden ama negatif çıktı yarın regl olmam gerek öylesine bir ovülasyon testi yaptım bu şekilde çıktı hamilelik olabilir mi yoksa hiç test almaya gerek yok mu iki gündür böyle çıkıyor daha kırmızı olanı yani üsttekini 10 dk bile olmamıştır yapalı
Regl hep düzenli midir

Regl 1 gün kala yumurtlama çıkmaz az miktarda lh hormonundan dolayı belki bir çizgi çıkabilir ama bu test pik. Gebelik testi varsa yapın , kan da verebilirsiniz
Tekrar bir test attım o da pik değil mi önerdiğiniz bir test markası var mı acaba alsam

Erken gebelik testi alın mutlaka kasetler biraz geç pozitif verebiliyor. Evet testler hep pik gebelik olabilir. Umarım hamilesindir 🙏
Kimisi de tekrar yumurtlama ya da regl öncesi kg artışı olabilir diyor ama sanki yumurtlama günlerimden daha koyu gibi ben de bilemedim ama korkudan da test yapmak istemedim valla

Kimisi de tekrar yumurtlama ya da regl öncesi kg artışı olabilir diyor ama sanki yumurtlama günlerimden daha koyu gibi ben de bilemedim ama korkudan da test yapmak istemedim valla
Yumurtlama zamanı olan testlerim sonuncusu yumurtlamaydı son ikisi

Eklentiler

• IMG_3271.jpeg
    IMG_3271.jpeg
    278,1 KB · Görüntüleme: 114
Kızlar, yumurtlama olmuş mu acaba, tam emin olamadım?

Eklentiler

• IMG_20231202_122640.jpg
    IMG_20231202_122640.jpg
    123,9 KB · Görüntüleme: 104
Ben hamileliğimi ovulasyon testiyle öğrendim adet olacağım gün aynı sizin dediğiniz gibi denemek istedim koyu çıktı eczaneye gidip gebelik testi aldım negatif çıktı 2 gün sonra tekrar aldım negatif yok galiba dedim ertesi gün 6 gün öncesine gösteren testler var ondan aldım sabah yaptım anında çıktı çok şükür şimdi 33 haftalık olduk bile rabbim herkese nasip etsin inşallah

Kızlar merhaba 4 aralıkda pik gördüm 5 aralık silindi sonrasında devam ettim hep çok silik çıkıyordu son 3 günün atıyorum testleri tekrar sanki koyulaşmaya başladı neden olabilir yumurtlamanın üstünden 10.gün bugün

Eklentiler

• IMG_4301.jpeg
    IMG_4301.jpeg
    134,1 KB · Görüntüleme: 120
Kızlar merhaba 4 aralıkda pik gördüm 5 aralık silindi sonrasında devam ettim hep çok silik çıkıyordu son 3 günün atıyorum testleri tekrar sanki koyulaşmaya başladı neden olabilir yumurtlamanın üstünden 10.gün bugün
merhaba aynı şeyleri yaşıyoruz benimde 4 pikti ve adetime 6 7 gün var testler yine koyu pcos felan da yok bende sizin hangi marka

X