Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
merhaba bnde folikasit kulanmaya basladm 1 hafta oldu. folik trio adi. d vitamini de iceriyor.suan regli donemindeyim ve kulanyorm bi sakincasi yok.haziran icin gebelik dusunuyorm. insalah olur
çok teşekkür ederim canm bende başlayacagım adetim geçsin haziranda başlicam inşallah

Aselece bugune kadar daha silikti sanki ikinci koyulasmaya basliyo

Eklentiler

• C49B0B86-4EA8-4BE0-9080-7AD6C4B8E505.jpeg
    75,7 KB · Görüntüleme: 27
Dayanamadım ben test siparişi verdim içinden çıkıcak olan gebelik testinin birini kullanıcam sanırım geldiğinde

Aselece hanım ovulasyon testlerimi yorumlamıştınız Allah razı olsun. Beklediğim günde yumurtlama olmuştu. ve dediğiniz gibi değerlendirdik. Yarın adet günüm ama olacağımı hissediyorum. Baş ağrım ve kasık ağrım var. gerginlikte var. nasip değilmiş. zamanında değerlendirilmesine rağmen olmadığı da olabiliyormuş demekki. çok ümidim vardı ilk ovulasyon testi olunca. oğlumda gebe kalmada sıkıntı yaşamamıştım ama yaş faktöründen mi acaba böyle oluyor? 35 yaşındayım. Bu arada bende kaset tarzı ovulasyon testi var. çubuk şeklinde olanlar daha sağlıklı diyorlar. yanıltıcılığı konusunda. bu doğru mu acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…