Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla bir an üzüldüm doğrusu geçen ayda böyle olmuştu degerlendirememistik peki bugün çizgi tam koyu ya kaç saat sonra yumurta çatlıyor peki
24 saat icinde catlar fakat sen yarin yine test yap siliklesir catladigi anlamina gelir.

Kızlar bat 8 bu ay gebelik olmazsa ovulasyon testi alcam ilk defa hangi markayı almam lazım internetten alsam sorun olmaz demi?

Adetin ne zaman bitti? Duzenli test yaptin mi yoksa bu ilk test mi? Bu test pik degil degerlendirmene gerek yok duzenli test yapmiyorsan yumurtlamayi yakalaman zor olur

Duzenli yapmadim duzenli yapmayida pek dusunmuyorum 13-14 u ggibi bir kere yapmistm. Zaten matematiksel olarak az cok haftasi belli oluyo o hafta icinde 2-3 gun one arkaya oynar maks enteresan bir durum icermiyorsa diye dusunuyorum. Hesaba gore de 17/18/19 3 gunden biri yumurtlama gibi gorunuyo. Vucut akintiyla regl sancisi gibi bir sanci ile sinyallere basliyo. Bu kadar koyuyken degerlendirmene gerek yok demene sasirdim cunku bu koyuluk burda okuduguma gore ya pik ya da pike yakin. Bat: 2 hazirandi tesekkr ederim

Düzenli test yapanlarda yakalanan pik resimlerine bak canim. Ordaki pik ile bu testi karsilastir o zaman neden dedigimi anlayacaksin. O kadar cok yanlis degerlendirmeler var ki malesef yumurtlama kactigi icin hamilelik olmuyor. Yanlis degerlendirmelere cevap olmasin yorumun diye cevap verdim hata yaptim siz daha iyi biliyorsunuz bundan sonrasi yorum yapmam. Kolay gele..

Aselece dun aksam sari gbi akintim oldu azdi ama bu sabah uzayan sariyla kahve arasi bi akintim oldu ve gecen ay bugun pik olmustu adetten sonraki 10.gun ovulasyon 15dk sonra yapicam sence sebebi ne olabilir

Aselece dun aksam sari gbi akintim oldu azdi ama bu sabah uzayan sariyla kahve arasi bi akintim oldu ve gecen ay bugun pik olmustu adetten sonraki 10.gun ovulasyon 15dk sonra yapicam sence sebebi ne olabilir
Yumurtlama olabilir canim.. bu arada yumurtlama her ay değişir günü.. ovulasyonu yine de bir kac gun erkenden yap bir onceki yumurtlamaya.. bakalim sonuc ne cikacak

Ben ztn adet bittigi gunden beri yapiyorum canim ama henuz 2.koyulasmadigi icin sana atmadim gecen ay kimyasal da 10.gun pik olmustu bugun yaptm ama pik degil silik 2.cizgi

Ondan onceki ay 19.gun pik olmustu bugun 10.gun pik olmayinca keyfim kacti ama farkli gunlerde oluyosa devam ozman can sikmadan

Ondan onceki ay 19.gun pik olmustu bugun 10.gun pik olmayinca keyfim kacti ama farkli gunlerde oluyosa devam ozman can sikmadan
Canini hic sıkma.. yeter ki piki gör er yada gec stres yapma. Bak yumurtlama gunleri değişiyor hayirlisi ile piki gorecez saglikli gebeligi de..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…